Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů

Zdravím, rád se připojím sympatickému, klidně i staršímu, páru. Jsem slušný, sympatický a energický mladík.

Jsem velmi submisivní, hledám starší dominantní paní, nebo pár.

Už delší dobu mě láká to zkusit se starším a zkušenějším párem. Jsem spíše sub, 26 let, štíhlé postavy. Zkušeností moc nemám. Měl jsem pouze jednu holku, se kterou jsem i nyní. Láká mě ale vyzkoušet něco nového. Rád se přizpůsobím Vašim představám. Můžu několikrát po sobě. Podmínkou 100% zdraví, diskrétnost a Brno a blízké okolí směrem na západ.

Mladý muž z Brna (183 cm, 85 kg, M18) hledá pár (či samotnou ženu) k dlouhodobému setkávání, podmínka z Brna či širšího okolí, zkušenosti již mám, budu se těšit na odpovědi, foto v případě zájmu pošlu, jsem zdravý a diskrétní.

Ahoj jsem mladý, štíhlý, hetero, 25 letý kluk a rád bych tady poznal milý pár nejlépe starší, ale není to podmínka, kterému by nevadil ne moc zkušený kluk :). Budu moc rád když napíšete a poptáte se na cokoliv co vás zajímá. Větší vzdálenost nevadí, ale nejlépe asi z Karvinska, Ostravska a okolí. Těším se až napíšete :)

Rád bych zkusil trojku s ženou a mužem, která by byla moje první. Nevadilo by ani lehké bi, ideálně pár do 40 let, který by také měl poprvé.

Hledám pár se kterým bych vyzkoušel trojku. Jsem bi mladý kluk 20 let menší výbava. Jsem otevřený pro vše.

Dobrý den jsem v tomhle nezkušený .. Rád bych zde našel Dominu nebo dominantní pár (M+Ž) Která/ří by mě zasvětily do této oblasti ..Zároveň bych rád dělal i úklid domu sekání zahrady.. Našla by se zde Domina okolo mého věku ? Mě je 25 let a jsem z Prahy Dominantní pár by bylo fajn také kolem mého věku :) Budu se těšit na zprávy ...

Ahoj, jsem 21 letý klučina z Prahy, normální až lehce sportovní postavy, student VŠ, výška 183 cm a 85 kg. Mám auto takže jsem případně mobilní. Hledám klidně i starší pár, který by měl zájem, mě přibrat k sobě a mohli bychom společně poznávat nové, rád se klidně nejprve sejdu a můžeme vše probrat. Můžeme si, ale i jen napsat, což vzhledem k aktuální situaci bude asi vhodnější. Rád na požádání pošlu fotku.

Možná se vám to bude zdát divné, ale i v 25 letech jsem stále panic a tak bych rád našel nějaký zralý pár, který by mě provedl světem sexu a ukázal vše co je možné prožít. Nechal bych se vést... POUZE REAL A DLOUHODOBĚJŠÍ SETKÁVÁNÍ ...