Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů

Svobodný 46 letý, štíhlý pohodový skromný nekuřák abstinent jemný něžný diskrétní spolehlivý slušný hledá štíhlí pár i starší z Plzně a okolí kteří jsou také samy a nebrání se nahoty v soukromí. Rád se k vám přidám. Též mě už dlouho láká kdo by mě naplacal na zadek. Najde se někdo? Mám rád nahotu, něžné doteky a hlazení nahého těla i bez sexu a narušení soukromí. Být též dobrým kamarádem, přítelem. Uvítám dlouhodobý přátelský diskrétní vztah schůzky pouze u vas-bydlim s rodiči. Budu se těšit.

Hledám manželský nebo i milenecký pár pro hezké a dlouhodobé přátelství. Můžeme posedět nebo se někam podívat, můžeme zažít i společné hezké chvilky.

Hledám dominantní par do vztahu. Jsem submisivní 43letý silné postavy. Nehledám žádne jednorázové setkávání. Podmínka diskrétnost, fér jednání a zdraví.

Rád bych se seznámil s pohodovým bisex párem pro společné zlobení každý s každým a příjemné hrani bez zábran. Věk a postava neni rozhodujici. Hlavně zdraví, čistota a diskrétnost. Hledám dlouhodobé přátelství. Já ženatý, bisex, střední postavy, sympaticky, M15.

PLZEŇ - DOMINANTNĚJŠÍ ZKUŠENÝ BI MUŽ, HLEDÁ PÁR KDE MUŽ JE BI. CHCETE SI SPLNIT SNY? MOHU JEN PŘES TÝDEN.

Hledám ženu z Plzenska, na vzhledu a postavě nezáleží, ale na chuti ano :). Věk raději 45 a víc ale není podmínkou. Dlouhodobější vztah vítán. Diskrétně. Najdu? Více o mě zde: https://www.amateri.com/cs/lide/156179/ZDENEK72

Prosím je tady dominantní bi pár Ž+M nebo M+M, Ž+Ž, který by měl reálný!!!! zajem o pravidelná setkávání s bi submisivním (mám zkušenosti) mužem 50/172/80. Rád bych Vám dělal submisivní hračku (lze i v prádélku na lodičkách jako služtička). Uspokojování ústy Pána i Paní, CBT, podvazování, an praktiky (roztahování, kolíky), fist, strap on, pasivně an. sex s Pánem.MÁ NĚKDO REALNÝ ZÁJEM????

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha

Ahoj, je tady sympatický pár, který by rád našel muže k uskutečnění svých tužeb a fantazií? Jste cuckold, nebo vás jen vzrušuje představa, že jste sledováni někým, kdo smí dělat jen to, co mu sami dovolíte? Chcete stejně jako já svoje fantazie změnit v ještě hezčí skutečnost? Zkusíme se pomalu, bez tlačení na pilu seznamovat, nezávazně si o všem popovídat, ochutnat dotyky, vzájemnou chemii? Setkat se? Pokud to stejně jako já už konečně myslíte vážně, rád vás pozná zdravý, normální a štíhlý muž.

59/190/90 hledá sympatický pár k diskrétním erotickým hrátkám.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 66 let
Praha