Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

On hledá pár : Výměna partnerů

Pohodový 51 lety .zdravý .nekuřák hledá pár muž a žena k diskrétním schuzkam. Vše záleží na sympatiich.M

Hledám pár štíhlých postav na společné a pravidelné mazlení. Nejsem bi a mám zájem o přátelsko-milenecký vztah s párem nebo dvěma ženami s důrazem na uspokojení něžného pohlaví. Nejsem orientovaný na muže ale skupinový sex mi nevadí. O písmenkování zájem nemám, pouze reálné schůzky. Výměna fotografií a telefonních čísel mailem. Prosím jen vážně míněné nabídky. FO možná.

Hledám pár na opakované schůzky ve třech. Líbí se mi vzrušená atmosféra, nahota, uspokojování ženy s dalším mužem, sledování jiných při sexu. Mám zájem o reálná setkání, ne o dopisování. Jsem VŠ, štíhlý, zdravý, mladšího vzhledu, nekuřák, časově flexibilní, s velkou výdrží. Naprostá diskrétnost je samozřejmostí. Jsem od Liberce, ale rád za vámi budu dojíždět.

Hledam dominantni par, ktery by prijal me pozvani ke mne.

Hledam idealne starsi par i v duchodu ktery bych mohl navstevovat a byt treba jejich hrackou pripadne divakem, Ja 55 bi nesmely

Ja sub 55let, hledam par kde ona je dom a on bi, na dl. pratelstvi a pravidelne schuzky.

Hledám milenecký nebo manželský pár. Rád bych byl přítomen vašim hrátkám. Můžu být divák nebo ty můžeš být divák. Diskrétně a důvěrně. Pouze ve vašem prostředí po domluvě.

Rád bych zde poznal seriózní, pohodový pár, může být i bi, v mém věku, tedy kolem 50 let. Ale není to až tak moc důležité. Pár, který na nic a nikam nespěchá, a je schopen normální komunikace. Budu rád, když se ozvete a napíšeme si více.

Muž středniho věku, doma "nevyužitý", hledá pár, pŕipadně ženu k mému "využiťí."..Jsem udržovaný, hravý, nepromiskuitni, sportovně založeny/inlainy sjezdové lyžovaní, cyklistika. Hledám dlouhodobě...

Muž 56/176/98 hledá pár 50+ pro společné trvalejší přátelství trávení volného času o víkendech.U muže mírné bi vítáno.Praha.Plzeň.