Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ona hledá pár : Výměna partnerů

Ahoj, jsem baculka, 28 let a hledám bi pár, nejlépe JIndřichův Hradec a okolí. Jsem zdravá, pohodová holka, sice s pár kily navíc, ale i s tím se dá užít pár krásných chvil :)
HLEDÁM HOLKU / ŽENU DO TROJKY. Ahoj, už dlouho toužím zkusit to s holkou. Partner by byl rád u toho. A tak sháníme sympatickou slečnu, se kterou je zábava, aby jsme si užili večer - nejde jen o sex, rádi se pobavíme :) Neboj se a ozvi se. :) Nemusíš být jen z okolí :) Fotky pošleme do zpráv ??
Hledám ženy které nemohou mít sex a nechtějí přijít o své muže. Jsem ochotná Vám nabídnout sexík vaším mužům ,bez finančních nároků a bez narušení vašeho soukromí. Jsem vdaná a hodně náruživá. Jestli máte obavy o Váš vztah jsem tu pro Vás.
Líbilo by se mi u nějakého normálního páru, kde bych v přítomnosti může milovala ženu
Jsem zvědavá, toužící, mazlivá, hledám obyčejný milý pár, který by mě vzal mezi sebe, stačí mi mazlit se se ženou v přítomnosti jejího partnera, i když...kdo ví?
ŽenaOna hledá pár|27 let|Praha|top 31.10.2018
Jsem krátce po dlouholetém vztahu a učím se být trochu sobec a myslet taky na sebe. Ráda bych potkala pár, ideálně manželský, kolem 35 let. Zkušenost se ženou mám teď čerstvou, ráda bych někoho zkušeného. Po 18:00 jen SMS, WhatsAppp - Lenka :)))
ŽenaOna hledá pár|45 let|Praha|top 19.10.2018
Jsme normální sympatičtí oplácaní manželé 44 a 39let (ona bi, on hetero) a hledáme příjemnou ženu přiměřeného věku a postav, nejlépe z Prahy nebo blízkém okolí na příjemné chvilky a zábavu. Jelikož jsme bez zkušeností. Nebráníme se nápadům na oživení. Neláká nás tvrdé praktiky. Vzájemné sympatie a výměna fotek samozřejmostí. Jde nám spíše o dlouhodobou známost, nebráníme se ničemu.
....hledám ženu nebo i možno pár,......
Ráda bych zkusila sex s holkou nebo trojku (holka + kluk). Ještě jsem to nikdy nezkoušela. Jsem štíhlá bruneta, větší prsa a ráda zkouším nové věci. Napište mi :)
Zadaná zena středního věku, ale hezky zachovalá hledá dva muže kteří si to s ní rozdaji