Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ostatní : Výměna partnerů

MužOstatní 50 let Brno

TOP  25.2.2020

Dobrý den, pánové. Hledáme může svobodného, bez vousů , velmi sympatického. Věk 36 /45 .Bisexuala z Brna , a blízkého okolí, Vážení (Pánové), neni to a nebude na jedno spojeni.Hledame přítele a milence na vztah. Upřednostňuje může z fotem. Opravdu sympatické na úrovni který už ví co očekávat a podle toho dává. Děkujeme za odpověď. Ona 42 , já 50.Brno.

Rád bych našel štíhlou, pohlednou ženu jako doprovod do swingers klubu, případně na společné akce s jinými páry. Společnici, která má ráda nahotu, ráda se dívá a je viděna, i bez výměny partnerů. Jestli Tě láká se milovat s více muži nebo ženami, piš prosím s fotem.

MužOstatní 63 let Brno

TOP  23.2.2020

Dva přátelé (nikoliv bi, pánové nesnažte se) hledají ženu pro prožívání nevšedních a hezkých zážitků.

MužOstatní 58 let Jeseník

TOP  23.2.2020

Ahoj, bylo by mi potěšením být přítomen vašich intimních hrátek. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. . Pevná pravidla určíte samozřejmě Vy a já je budu respektovat. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost.Těším se. Jsem mobilní, přijedu kamkoliv.

Ahoj, rád bych zde našel doprovod slečny či ženy, která by se se mnou zúčastnila swingers party. Na swingers se nic nemusí, ale prakticky vše může, pokud se chce. Nikoho nikoho do ničeho nenutí a vše je dobrovolné, NE znamená ne a není urážkou. Pokud se nestydíš, máš ráda milování, pohledy cizích očí tě vzrušují, nebo se jen ráda díváš na pěkné páry při milování, tak to vše ti nabízí vysoký, příjemný elegantní, pohledný a štíhlý muž v nejlepších letech. Vyzkoušej se mnou nepoznané :-)

MužOstatní 38 let Praha

TOP  21.2.2020

Milá samičko.Pokud máš naprosto přirozenou a nezkrotnou touhu po nezávazném páření králičího typu beze studu a citových doprovodných jevů, pak napiš dvěma temperamentním a sehraným samečkům..:-) (nejsme homo, Bi ani úchylové) Za zachování jasně domluvených startovacích podmínek, 100% zdraví, ochrany, bezpečnosti a diskretnosti spadneš do sexuálního kombajnu, na který budeš s povzdechem, spikleneckým úsměvem na rtech a toužebným šimráním v podbříšku, zasněně vzpomínat celý život:o) Králíkárnu máme ;o)

MužOstatní 39 let Praha

TOP  17.2.2020

Jsi pohledná, náruživá experimentátorka, která touží prožít krásný, spontánní sex se dvěma milými, eroticky velmi založenými chlapy..? Jednu takovou velmi pozitivní zkušenost máme.Bylo to prima a trvalo to několik let, ale osud nám naši kamarádku zavál daleko pryč, tak tomu dáváme šanci tady.:o) Nechceme žádné extrémy, jen tvé dokonalé uspokojení, tvé dlouhé orgasmy..jen ty i náspřivedou k extázi..Neboj se, nestyď a napiš :-) 100% zdraví, čistota, ÚROVEŇ.Ač jsme sehraná dvojka, nejsme homo, ani Bi ! ;o)

MužOstatní 39 let Praha

TOP  14.2.2020

Vysoký, štíhlý, prý pohledný, vitální, temperamentní erotoman s velkou sex.fantazií a výdrží, kterému to nestačí ani 3x denně, 7 dní v týdnu, hledá nymfomanku, či pár na vzájemnou výměnu informací-především genetických a rafinovanému sexu NON STOP:o) Nehledám žádnou Barbínu filozofku, ale sympatickou, pořádně nemravnou, živočišnou, lehce Bi holku, která má milování opravdu ráda a šla by do toho i s další holkou, párem, nebo tak nějakej úlet, ale ne zase nějaký úchylnosti a hnusárny;o)Byt mám

Dva kluci hledají holku pro milování ve třech. Už nějakou takovou zkušenost máme a moc se nám to líbilo. Raději bychom pravidelné schůzky. Jsme 36 a 33 let, oba štíhlý a sympatičtí.

Hledám kamarádku, která by se mnou šla na středeční denní swingers party do Paradisa. Všechno po vzájemné domluvě, opatrně a tak aby se nám to oběma líbilo. Když se nám tam bude líbit, můžeme chodit častěji. Jsem normální, štíhlý a sympatický kluk...