Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ostatní : Výměna partnerů

MužOstatní 55 let Kolín

TOP  28.2.2020

Dva Nemravové hledají jednu Nestydu, kterou baví neslušný sex :)

ŽenaOstatní 50 let Praha

TOP  28.2.2020

Pro svoji manželku 50/167/70, hledám mladšího milence ve věku cca 35 až 45. Podrobnosti do zpráv, děkuji.

MužOstatní 43 let Plzeň

TOP  27.2.2020

Hledám holku ( holky ) na narozeninovou akci k terá bude v květnu. Chtěl bych ženu do 35 let, která by měla sex s více muži najednou. Cca 20 až 25 chlapů kolem 40let na úrovni.. Akce bude v uzavřeném zámeckém areálu. Najdu ?

Manželé hledají nekuřáka nebo pár. Muž od 42r. jen nekuřák, vyšší společenská i osobní úroveň, vzdělaný, komunikativní a ne submisivní. Jen prosím ty, kdo mají občas čas, kdo je sám, nebo nemusí podvádět, koho baví sex a má smysl pro přátelství více lidí, je zdráv a hledá pár, kde žena si občas užívá více mužů. Schůzky ve dvou občas vítány, ale ne výlučně. Takový domácí přítel, nebo pár. Žena 40/170/67/4. V odpovědi maximum o vás a vaší představě, na jednu či dvě věty nereagujeme

MužOstatní 57 let Praha

TOP  26.2.2020

Praha - hledám štíhlejší submisivní ženu 40+ na vztah.

MužOstatní 63 let Brno

TOP  23.2.2020

Dva přátelé (nikoliv bi, pánové nesnažte se) hledají ženu pro prožívání nevšedních a hezkých zážitků.

MužOstatní 58 let Jeseník

TOP  23.2.2020

Ahoj, bylo by mi potěšením být přítomen vašich intimních hrátek. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. . Pevná pravidla určíte samozřejmě Vy a já je budu respektovat. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost.Těším se. Jsem mobilní, přijedu kamkoliv.

Ahoj, rád bych zde našel doprovod slečny či ženy, která by se se mnou zúčastnila swingers party. Na swingers se nic nemusí, ale prakticky vše může, pokud se chce. Nikoho nikoho do ničeho nenutí a vše je dobrovolné, NE znamená ne a není urážkou. Pokud se nestydíš, máš ráda milování, pohledy cizích očí tě vzrušují, nebo se jen ráda díváš na pěkné páry při milování, tak to vše ti nabízí vysoký, příjemný elegantní, pohledný a štíhlý muž v nejlepších letech. Vyzkoušej se mnou nepoznané :-)

MužOstatní 38 let Praha

TOP  21.2.2020

Milá samičko.Pokud máš naprosto přirozenou a nezkrotnou touhu po nezávazném páření králičího typu beze studu a citových doprovodných jevů, pak napiš dvěma temperamentním a sehraným samečkům..:-) (nejsme homo, Bi ani úchylové) Za zachování jasně domluvených startovacích podmínek, 100% zdraví, ochrany, bezpečnosti a diskretnosti spadneš do sexuálního kombajnu, na který budeš s povzdechem, spikleneckým úsměvem na rtech a toužebným šimráním v podbříšku, zasněně vzpomínat celý život:o) Králíkárnu máme ;o)

MužOstatní 39 let Praha

TOP  17.2.2020

Jsi pohledná, náruživá experimentátorka, která touží prožít krásný, spontánní sex se dvěma milými, eroticky velmi založenými chlapy..? Jednu takovou velmi pozitivní zkušenost máme.Bylo to prima a trvalo to několik let, ale osud nám naši kamarádku zavál daleko pryč, tak tomu dáváme šanci tady.:o) Nechceme žádné extrémy, jen tvé dokonalé uspokojení, tvé dlouhé orgasmy..jen ty i náspřivedou k extázi..Neboj se, nestyď a napiš :-) 100% zdraví, čistota, ÚROVEŇ.Ač jsme sehraná dvojka, nejsme homo, ani Bi ! ;o)