Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ostatní : Výměna partnerů

MužOstatní 58 let Praha

TOP  23.3.2020

Ahoj, bylo by mi potěšením být přítomen vašich intimních hrátek. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. . Pevná pravidla a limity určíte samozřejmě Vy a já je budu respektovat. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost.Těším se. Jsem mobilní, přijedu kamkoliv.

Nabízím páru, nebo jenom ženě, kterým už je sex pouhou nutnou záležitostí bez velkého vzrušení možnost oživit chuť na sex přidružením mé maličkosti a tak přispět k plnohodnotnému pocitu a radosti ze života....

MužOstatní 55 let Kolín

TOP  28.2.2020

Dva Nemravové hledají jednu Nestydu, kterou baví neslušný sex :)

MužOstatní 60 let Teplice

TOP  28.11.2019

Rád bych se přidal...

MužOstatní 56 let Nymburk

TOP  9.10.2019

Dva dominantní, jedna submisivní bi, 35 štíhlá, hledají sub bi ženu.

MužOstatní 61 let Praha

TOP  3.10.2019

Dva muži z Prahy, aktiv a pasiv, oba krátce po padesátce, hledají dvojici aktivních mužů nebo dvojici aktiv a pasiv, případně samotného aktivního muže z Prahy a širšího okolí, na společné akce ve čtyřech nebo ve třech. Nejen na sex, ale i na kamarádství a občasné společné trávení volného času. Preferujeme dlouhodobý a pravidelný kontakt. Samozřejmostí jsou zdraví, diskrétnost a vzájemný respekt.

ŽenaOstatní 55 let Praha

TOP  30.9.2019

Pro manželku hledám zkušeného Mistra, který ji bude cvičit k poslušnosti. Nejlépe s vlastním nářadím atd.

Hledám štíhlou, nebo plnoštíhlou ženu, která touží po zpestření svého sexuálního života a chtěla by jít do výměny pár hledá pár. Může být i bi orientace. Na věku, ani stavu nezáleží. Podmínkou je úroveň, čistota, zdraví a nezanedbaný vzhled. Já vysoký, štíhlý VŠ s vlastním zázemím.