Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá jeho : Výměna partnerůHlavní město Praha

Je mi 41 let a jsem vysoký 180 cm a dychtivě mi napište, co byste chtěli a jak?

Ahoj, jsme pár (ona 36, on 40). Hledáme kluka kolem 30-40 let, ktere se k nám připojí. Bylo by hezké, kdybys mluvil anglicky. Rádi bychom vás slyšeli a bylo by hezké získat vaši fotku.

Ahoj, chcete si zpestřit vaše společné intimní chvíle? Možná by se navýšil váš prožitek a vzrušení přítomností další osoby. Bylo by mi potěšením být tohoto osobně přítomen. Třeba jen pasivně nebo v případě vašeho zájmu se rád i přidám. Pevná pravidla a limity určíte samozřejmě Vy a já je budu respektovat. Jsem zdravý a naprosto pohodový muž. Zaručuji diskrétnost. Jsem mobilní, přijedu kamkoliv.

Jsme 28lety par , hledáme bud kluka nebo par na zpestření vztahu . Oba atraktivni sportovní postavy. Jde nám hlavně o diskretnost .

Milenecký pár (ona 54, on 56) by rád poznal diskrétního pána na krásné chvíle ve třech.

Hledáme do trojky se svoji šikovnou a hezkou přítelkyni 35/167 mladého a sympatického muže 18 - 25 let. Nemusíš mít žádné zkušenosti, naopak nezkušený a panic je vítán. Přítelkyně tě zaučí. Zaručujeme diskrétnost. Požadujeme čistotu a zdraví.Jen pro ty, kteří jsou si naprosto jistí, že nejsou nakažení koronavirem. Starší, prosíme, nepište. Uveďte, prosím, pro rychlou komunikaci svůj email. Bez e-mailu neodpovídáme.Odpovídejte jen ti, kteří mají opravdu zájem.

Hledám pro svou Manzelku Muze Chlupatý, oholeny, 178-190cm, dobrá postava, silnější delší nástroj, 35-45let na úrovně. Najdu. Foto civilní nutná. Najdu. Sex ve třech. Podrobnosti pošlu mailem.

Manželé oba VŠ, 55 a 54 let , plnoštíhlých postav, ona velká prsa , hledají rodinného přítele k trvalejšímu přátelství a uspokojování ženy. Na věku ani postavě nezáleží, důležité jsou zdraví, diskrétnost, čistota a úroveň.

Manzelsky par 45+43 by si rad spestril vztah pritomnosti dalsiho muze

Jsme par ona 31 on 44 a hledáme prozatím jen kluka nebo par na vzájemnou výměnu fotek a videí.....pozdější setkání možné...