Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá jeho : Výměna partnerů : Kutná Hora

Obyčejní manželé před důchodem od Kutné Hory, oba BI, ona baculka hledají osamělého BI muže staršího 38 let s M min 18/5, který by k nám jezdil často na víkendy a jiné dny volna - společné bydlení o víkendech. Hledáme BI rodinného přítele, kamaráda, pomocníka a výkonného milence. Hledáme někoho z dostupné vzdálenosti, mírně perv, poslušného, né pasivního bez finančních zájmů. Nezávazná schůzka napoví více. Prosíme pouze korektní nabídky.

Hledáme osamělého, nezadaného BI kamaráda staršího 35 let, z dostupné vzdálenosti, který by k nám jezdil na víkendy podobně jako jiní jezdí na chalupy nebo chaty - bydlení o víkendech ve 3. Hledáme někoho stálého, bez finančních zájmů, z dostupné vzdálenosti, silně BI, mírně perverzního, sympatického, spolehlivého, mazlivého, s větším M, výkonného, pro každou špatnost, ale i manuálně zručného, který nám doma i s něčím pomůže. My 60 a 59 let, oba BI, ona baculka, oba BI.

Obyčejní manželé před důchodem od Kutné Hory, oba BI, ona baculka hledají osamělého BI syna staršího 35 let s M min 18/5, který by k nám jezdil na víkendy a jiné dny volna - společné bydlení o víkendech. Hledáme BI rodinného přítele, kamaráda, pomocníka a výkonného milence. Hledáme někoho z dostupné vzdálenosti, mírně perv, poslušného, né pasivního bez finančních zájmů. Nezávazná schůzka napoví více. Prosíme pouze korektní nabídky.