Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá jeho : Výměna partnerů : Hradec Králové

Jsme manželský pár on hetero cuckold 46let a ona hetero Hotwife 42 let. Touto cestou hledám pro sebe milence a zároveň pro mého manžela kamaráda se zázemím a časem o víkendech ve věku 30-45 let. Rádi bychom společně chodili na výlety, procházky, jezdili na kole... Občas zaskotačili v postýlce ;)... Raději někoho z Královéhradeckého kraje, který ví, o čem takový vztah je.

Manželský pár středního věku, ona 54 letá kultivovaná a štíhlá dáma v šatech či kostýmku, hledají rodinného přítele a pro ni milence přiměřeného věku, taktéž na úrovni, inteligentního a diskrétního, k vytvoření dlouhodobého a diskrétního vztahu.

Ahoj, sympatický a sportovně založený pár 48/46 hledá také sportovně založeného sympaťáka mezi 35-40, který by se rád přidal a pomohl mi s manželkou, která si dlouhodobě přeje, aby se o ní starali 2 chlapy najednou. Podmínkou manželky je vybavenost a šikovnost. Určitě nehledáme chlapa, který to často střídá, ale chlapa, který by měl chuť navázat dlouhodobé přátelství a byl ve večerních hodinách a o víkendu flexibilní. Odpovídáme pouze na odpovědi s fotkou.

hledáme muže 40+ s větším ( 18+ )který se bude pravidelně starat o manželku, 51 trochu boubelka s menšímy prsy