Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Pár hledá jeho : Výměna partnerůBrno

Pohodový a sympatický pár by rád našel pohodového a sympatického muže na dlouhodobé nezávazné setkávání.....věk max do 44.....foto podminkou....

Ahoj par on 33 ona 34 oba stihli sport postava hledaji mladeho bi kluka na spolecne dovadeni :) Jsme z Brna prostory mame :) laka nas vyzkouset neco noveho hledame mladsiho kluka do 25 let stihleho :)

Ahoj, hledáme nesmělého studenta milování...jestli tě láká setkávání se se sympatickým párem (ona 39, štíhlá, velmi hezká blond, on 49, urostlý) a přitom jsi nesmělý a raději vedený, než abys sám vedl, tak tě rádi zasvětime do toho "po čem ženy touží.." Naše představa o tobe: 18-28 let, štíhlý, nekonfliktní, dodržující pravidla, zdravý a neegoistický sympaťák . Tvoje nezkušenost nevadí, oceníme hlavně přirozenost, úsměv, férové jednání..co vyžadujeme sami nabízíme. Těšíme se na odpověď.

hledám muže pro sex ve třech, za přítomnosti a spoluúčasti svého partnera. Partner je hetero, bude se jednat o "střídavou péči" o mě. Jsme pár 34 a 40, hledáme muže ve věku 28-40, ideálně alespoň 175 cm, v případě všestranné spokojenosti i dlouhodobě. Budu chtít fotku, následně osobní setkání, a pokud si padneme do oka, pobavíme se, co se nám líbí a jaké jsou představy.

Par, kde muz je kanda by se rad seznamil s muzem

Jsme manželé 34/38 let a hledáme nejlépe zadaného muže do 45ti let, kterého láká trojka i s vyzkoušením bi hrátek, spíše submisivnějšího - jen na čem se dohodneme, k dlouhodobému kamarádství. Pokud Tě inzerát láká, prosíme o odpověď s fotkou..

Ahoj pár 41a36let hledají kamaráda do trojky nejlépe Bi.

Hledám v pohodě kámoše, kterého láká hrát si se zralejší sexy ženou ve třech. Věkem do cca padesáti a zdraví a sympatický vzhled podmínkou.

Inteligentního pohodoveho bi kamaráda do 39 let, s vyholenym a dostatkem volného času na pravidelné intimní návštěvy u nás doma. Civilní foto bude rozhodující pro výběr, pošleme email, bez něho nepokračujeme. Máme rádi vzájemně lizani, kouření a vše pěkné . Postavu ani rozměry neřešíme. Kluky s posilovny nemusíme. POUZE REÁLNĚ!!!!!!

Ahoj, hledáme muže 30-50 let, nejlépe ženatého, který by si rád zpestřil život s námi.Jsme pár ona 38 atraktivní blond on 42 oba sportovní postavy.Důraz na diskrétnost a azdraví /prosím foto/