Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Pár hledá jeho : Výměna partnerů : Ostrava

Ahoj, jsme pohledný pár a hledáme k sobě inteligentního bi kluka do 33 let. Štíhlé postavy, pokud budeš dobře vybavený tak je to jen plus. Hledáme někoho kdo je svobodný a nezadaný, nechceme abys něco tajil nebo někoho podváděl. Požadujeme 100% diskrétnost a zdravotní stav. Jde nám o dlouhodobé užívání si. Takže si budem nějakou dobu psát a povídat si abychom si mohli věřit a aby mezni námi vznikla důvera. Starším než 33 nebudem odpovídat. Tešíme se, víc si napíšeme mailem.
Pár (muž a žena) hledá mladého sympatického pohledného muže z Ostravy, štíhlé až hubené postavy (max 22 let, výrazně mladistvého vzhledu), submisivního zaměření jako otroka při svých dlouhých divokých postelových hrátkách (obsluhování, focení a další dle příkazů, rozhodně nic násilného, či špinavého), očekáváme naprostou podřízenost, oddanost, maximální diskrétnost a hygienu, zálibu v nahotě a v erotických hrátkách. Nezkušeného si zaučíme.
Ostrava-Beskydy?Skut. kamarád pro manžela a pohl.inteligentní milenec pro jeho ženu. Jen s urovní,iq a vlast. prostory. Na dlouhodobý vztah..(Bi s lehoučkou dom vítáno.)příp. i s postupným odstavením manžela. I část. spol. trávení vol. času.
Hledá se skutečný kamarád pro něj,lehce dom založení,ale bez arogance pro kterého je vzrušující,navázat intimní kontakt s jeho ženou , chodit s ní a postupně manžela odstavit s vývojem vztahu . Vztah ve 3 - schuzky většinou ve třech. Vztah před manželem .Uvítáme spol. víkendy v Beskydech.. Bi nevadí.. Jen seriozně. Uroven, vzdělání,přehled ,IQ, vlastní prostory podmínkou.Upřednost. bez vlast. vztahu.
Ostrava-Beskydy? Kamarád pro manžela a pohl.inteligentní milenec pro jeho ženu. Jen s urovní a vlast. prostory. Na dlouhodobý vztah..(Bi není překážkou)příp. i s postupným odstavením manžela.
Femdom a její sub-manžel hledají pohledného ,trochu dom domácího přítele do 50 let. Jen s urovni a bez arogance. Nejl. VŠ bez vlast. vztahu.Bi vítáno. Jen s vlast. prostory a dlouhodobě. Promiskuitní osoby nehledáme.
My pohledný a pohodový manželský pár on 55, ona 45 hledáme muže na sex ve třech který má nebo zajistí zázemí.
Jsme par a hledáme mladého kluka na spolecne welness. Vzájemná masaz a dále se uvidí :)
Nechce někdo so postýlky 21 leteho muže ?:-)
Ahoj, jsme manželský pár s dvěma dětmi. Já 36, manžel 41 a hledáme rodinného přítele, který je bi. a kterému nevadí nudapláže..