Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá ji : Výměna partnerůLiberec

Hledám nějakou fajn kamarádku, která by si občas vyrazila s párem, třeba do kina nebo na skleničku

Ahoj, hledáme dívku do 32 let na sex ve třech, přítel 35 let a já 29.

Jsme sympatický, zdravý a pohodový partnerský pár 40 a 49 let a hledáme právě TEBE. Rádi bychom poznali ženu, která by s námi občas ráda trávila čas, a prožívala chvilky, při kterých se bude odehrávat vše hezké. Foto rádi zašleme na email.

Ahoj, hledáme s přítelem milou holčinu, která by se k nám ráda přidala do trojky. Rádi tě mezi nás pustíme a věříme, že bychom si to všichni užili. Nebo stačí, pokud by sis chtěla hrát se mnou. Určitě se ozvi. :-)

Jsme sympatický, zdravý a mladě vypadající partnerský pár 46 a 54 let a hledáme právě TEBE. Rádi bychom poznali ženu, která by s námi občas ráda trávila čas, a prožívala chvilky, při kterých se bude odehrávat vše hezké. Foto rádi zašleme na email.

Ahoj ja a můj kluk hledáme slečnu do trojky do 30 let aby byla poblíž Liberce

Jsme slušný pár- on 40 a ona 34 let, hledáme BI slečnu pro první společný večer ve třech. Více e- mailem. Můžeš být i z větší dálky, nevadí. Spěchá. Je to překvapení.