Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá ji : Výměna partnerů : Olomouc

Ahoj, jsme mladý sympatický pár (já 32/165, on 34/185) a hledáme slečnu podobného ražení. Já už zkušenost s trojkou mám, ale přítel ne a ráda bych mu takový zážitek poskytla :) Představa je asi taková: hrát si budu já s tebou, on se možná přidá ;-) Jestli nejsi stydlivá, jsi akční, láká tě zážitek s jinou ženou, budu ráda, když napíšeš. Ideálně štíhlá dívka 23-35 let. Diskrétnost, zdraví a čistota jsou samozřejmostí, prostory máme. Budu se těšit. Prosím jen ženy

29-ti letý pár chce zkusit něco nového a tak hledá slečnu 25-27 let na společné hrátky ve třech. oba dva jsme čistotní a zdraví. Diskrétnost, čistota, zázemí a použití ochrany je samozřejmostí.

Ahoj kočko. Jsme sportovní pár (on 30 let, ona 27 let) a hledáme slečnu, která by s námi chtěla vyzkoušet trojku. Rádi bychom Tě hýčkali. Je jedno odkud jsi, není problém kamkoli dojet a zařídit hotelový pokoj na společné radovánky :-) A co by se mohlo dít? Třeba si vyměníme pár fotek, potom zajdeme někam na skleničku, dál třebas do sauny či vířivky a nakonec když bude vše klapat, můžeme skočit někam na hotel dovádět. Máš zájem, stačí jen napsat ;-)

Ahoj, mám přítelkyni, která je Bi (52let, 59kg), já (65let, 90kg) a při našich setkáních by se ráda milovala i se ženou, Scházíme se jednou za měsíc.

Mladý pár hledá ženu nebo pár na společné chvíle. Pouze seriózně.

Hledáme sympatickou ženu ve věku asi od 40 let k občasným schůzkám.

Ahoj, jsme kamarádi s výhodami 24.let štíhlé postavy oba. Hledáme ženu co se nebojí a ráda se přidá do trojky. Diskrétnost na prvním místě. Zázemí máme. Já Bi holka co se nebojí vyzkoušet to s klukem a holkou.

Hledame se ženou já 27 ona 29 dívku/ženu chtěli bychom zkusit trojku měla by nějaká do 35let zájem

S přítelkyní hledame šikovnou holku do 3jky do 35 let ideálně štíhlou pohlednou s objemným výstřihem