Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá ji : Výměna partnerů

Sympatický a snad i pohledný pár hledá mladou, štíhlou ženu na příjemný čas ve třech.

Chtěla bys zažít atmosféru schůzky DS páru? Myslíš si, že jsi submisivní? Máš odvahu povzbudit svoji BDSM představivost zážitkem se sympatickým párem? Neboj se a napiš. Hledám sympatickou ženu/dívku, která mně pomůže připravit DS rituál pro moji partnerku. Jestli budeš pouze divačka nebo přijmeš i nějakou roli záleží jen na naší domluvě a tvojí chuti.

Hledáme s kamarádkou slečnu k nám na večer. Ona 24 let, on 34 let, ty v rozmezí cca 20 až 35 let. Platí pro Frýdek Místek, Ostravu a okolí. Prostory máme a auto také takže si tě vyzvedneme. Více info přes zprávy

Par on 52 ona 36 hledaji submisivni divku ci zenu ke schuzkam casem mozne i pripadne souziti i prace pro tebe u nas na penzionu.Coz je pouze pripadna moznost , ale ne podminka.

Štíhlý, sportovní, usměvavý, nápaditý, milenecký pár (ona 35, on 41) hledá zvídavou sexy dívku (ženu) do party. Vzájemný tvrdý sex může být, ale není nutný. Stačí společné lechtivé okamžiky a okukování při našem mileneckém sexu plném převleků, různých scének a scénářů. Můžeš se zapojit i jako dramaturg a polonahá režisérka. Moc a moc se těšíme na společné chvilky plné zábavy a úžasných sexy okamžiků.

Kluk a holka 37 a 33 let hledají submisivní kamarádku na hraní. Jestli ráda kouříš, lížeš a jinak budeš plnit naše přání, tak Tě rádi poznáme. Nejlépe na pravidelné schůzky. Hraní a mazlení se ve třech.

Ahoj. Jsme mladý pár a hledáme někoho na žití ve třech. Z důvpdů počtu znaků zde nebudu rozvádět do složita. Pokud to někoho zaujme ať napíše. Nehledáme muže. Nebudeme posílat žádné fotky atd. tedy muži vydávající se za ženy ani nepište. Hledáme někoho kdo hledá lásku. Může být klidně asexuální. Chce hlavně pěkný vztah. Oba jsme spíše introvertní. To se nerovná tomu že bychom byli nudní... Spíše máme rádi své soukromí. Nechodíme po víkendech po klubech atd... Radši nějaké procházka atd.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha
Muž | 41 let
Praha

Já - hetero (37 let, 183cm), má přítelkyně - bi (32 let, 170cm) Již několikrát jsme se bavili o tom, že bychom někdy chtěli zažít intimní chvilku společně s krásnou mladou ženou. Jen s tím nemáme zkušenosti. Přítelkyně si je jistá, že to chce zkusit a já se nejspíše nechám zlákat. Neočekáváme od toho jen sex !. Chtěli bychom najít milou, hodnou, něžnou a hezkou ženu která by byla naší kamarádkou a občas jsme spolu klidně vyjeli ven, a prostě měli i vztah kamarádský. Anonymní neznamená špatný :)

Ahoj tady milenecký pár 45/45 z Brna a okolí.Hledáme slečnu, dívku, ženu ideálně BI na diskrétní schůzky v dopooledních hodinách v Brně.Já hetero ona BI.Nestojíme o kafíčka, výlety sauny atd. - hledáme reálný pěkný sexík ve třech .Může být i pár .Výměna možná. Věk ideálně 35-45. Děkuji H+J

Jsme pár tvořený dominantním mužem a submisivní slečnou a hledáme milou, mladou, silně submisivní dívku, která s takovým párem bude chtít dlouhodobě sdílet přinejmenším blízké přátelství jak v soukromí, tak ve společenském životě. Nabízíme i očekáváme jistou úroveň. Není u nás nouze o oporu ani vlídné slovo, proto preferujeme dívky, které umí ocenit vedle intimností daného směru také rozumné chování a péči. Vzhled není rozhodující, přístup ano. Možnost společného bydlení.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 41 let
Praha
Muž | 41 let
Praha