Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá ji : Výměna partnerů

Seniorský manželský pár, by rád poznal podobný, který by rád společné setkávání a i milování s výměnou.případně jen ženu Malenovice a okolí.Nějakou zkušenost již máme.Já jsem bi.přírodní, manžel jen hetero s větším.

Dva kamarádi 62 a 63 , hledají dámu v nejlepších letech ke společnému dovádění, masáži podle přání dámy.Klidně i mnohem starší, která by ještě něco podobného chtěla zažít, ale možná se i za to stydí, ovšem není za co.Nejsme nejmladší, ale máme právo si ještě užít.Věk a postava tedy není vůbec důležitá, jen chuť na krásnou chvíli.Rádi odepíšeme kterékoliv paní a jsme mobilní, zdraví a velmi diskrétní.Nebojte se -napište nám.

Hravý, rozumný pár v nejlepších letech, hledá dívku, ženu, nebo pár, na občasné netradiční hrátky v naší režii.Podmínkou čistota, fantazie a zdraví.Zázemí máme, nezkušenou zaučíme.Vše v diskrétnosti a dohodě.A nejsem krab, ale rak.