Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá pár : Výměna partnerůPraha

Zkušený dominantní pár (muž a žena) na úrovni rád zasvětí zájemce do světa BDSM. Dle vašeho zájmu můžeme zůstat jen mentory, nebo se v případě vzájemných sympatií aktivně zapojit do dění. K dispozici je naše stylové zázemí, nebo se můžeme dohodnout na návštěvě jiných prostor, či si o BDSM pohovořit v příjemném neutrálním prostředí. PS: My nejsme ti, před kterými vás rodiče varovali. My si jen rádi hrajeme a vy si můžete hrát také… ;-)

Menší kolektiv věrných si přátel-submisivní dáma 41 let lehce oplácaná+2 chlípní fešáci 39a41 let (ne Bi), štíhlí dominantní, oba nad 180 cm hledají další ZADANOU tj.bezproblémovou (vztahy neřešíme!) Bi subinku, velmi smyslnou s neukojenými fantaziemi do čtyřky.Scházíme se 1x týdně v našem zázemí, vždy přes den.Vínečko, pokec, velmi rozmanitý sex, od romantického, něžného mazlení až po SM, pomůcky, těžké otroctví :o) atd...Absolutní diskretnost, 100% zdraví, nejlépe DLOUHODOBÁ spolupráce;o)

Sympatický a pohodový pár, oba lehce přes čtyřicet, rád pozná příjemný a otevřený pár pro společné přátelství s výhodami. Měli byste být stejně jako my nekuřáci, komunikativní, s kladným vztahem ke sportu a cestování. V sexu uvítáme oba spíše submisivní protějšky. Ženu by měly oslovovat i bi hrátky. Prostory i nějaké dřívější zkušenosti, které se nám líbily, máme. Požadujeme a zaručujeme 100% diskrétnost, zdraví a vzájemné jednání "na úrovni".

Dominantní pár (40/42let) hledá submisivní pár na společné trávení volného času a vzájemně uspokojující intimní chvíle. Náš jediný požadavek je zdraví, jinak vše ostatní zajistíme, včetně případného ubytování a zasvěcení do problematiky. Stačí nás pouze kontaktovat a někde v klidu na kávě domluvit detaily. Těšíme se na vás

Hledame par pro proziti krasnych chvil. V pripade vetsich vzajemnych sympatii i proziti spolecnych erotickych zazitku. Jsme par standardnich plnejsich postav. Ja 46 let plna elanu s pranim zkusit bi, on 51 let s mensim briskem (bi NE). Nemame v tomto ohledu prakticky zadne zkusenosti. Praha ci vice mene blizke okoli vitano. Tesime se JaR

Dominantní pár ona 42 a on 43 let (oba sympatičtí vysokoškoláci, nekuřáci) se zkušenostmi a stylovým zázemím rád pozná submisivní pár nejen pro dlouhodobé setkávání ve světě BDSM her. Preferujeme pár obdobného věku nebo mladší, štíhlých či normálních postav a nekuřáky. Bi zaměření u ženy je výhodou. Nehledáme samotné muže ani "dopisování si". Zn: Vzájemné sympatie, zdraví a diskrétnost rozhodují.

Jsme sympatický pár 37/27 let, hledáme pár, kterému nebude vadit se trochu pobavit, můžeme se jen milovat v každý ve svém páru, vyměnit se, pohrát si my dvě nebo všichni dohromady. Jsme téměř pro vše a rádi bychom si zase zpestřili večer. Pokud inzerát zaujal, prosíme o odpověď s fotkou. Jedná se zatím o večer/noc 3.7 a 8.7. Dále na domluvě dle sympatií. Zajdeme na drink a uvidíme

Pražský reformní institut přijímá nové chovance (páry, či ženy) starší 18 let. Zaměřujeme se na problémy v chování, výuce, partnerskou nevěru, sexuální problémy, procovní prohřešky a jiné přestupky. Možné jsou jednorázové i opakované výchovné lekce a delší pobyt vedený vychovatelem, vychovatelkou či párem. Zkušenosti, vybavení a prostory máme. Zaručujeme 100% zdraví a diskrétnost. Samotné muže nepřijímáme!!!

Jsme sympatický pár z Prahy (43 + 45), plných tvarů, máme rádi zábavu a smích. Rádi bychom pohodový pár na společné setkání, výlety, posezení u sklenky, třeba i víkendy a dovolené, k tomu dle sympatií a chuti společné intimní chvíle. Nic vulgárního, jen si zpříjemnit život.

Možná trochu pozdě, ale zkoušíme najít pár pro společnou dovolenou u moře. V termínu cca od 25.7., v Řecku. Ubytování máme, jen by se musela dohodnout doprava. Ale snad už budou letadla také létat. Ostatní mailem. Oba VŠ, 175/45 a 185/56, nekuřáci, on nevousatý, smyslu pro humor spousta. Nemusí to být přímo výměna partnerů, máme představy, které jsme ale nedokázali uskutečnit. Když se nenajde vzájemná odvaha, stejně by to i tak mohla být fajn dovolená.Už tím lechtivým pocitem, co mohlo být.