Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Pár hledá pár : Výměna partnerů : Brno

Jsme sympsticky par z Brna.Hledame take par z Brna na prijemna setkani 30-46.Dekujeme za odpovedi.
Najde se pár kolem 50 let na hrátky???
Hledame realny par na setkani pri sklenicce, veceri a vice. Jsme atraktivni par, ktery se nerad nudi. Muz 48, zena 38, oba stihli, VS.
Ahoj, jsme mladý pár (já 25, partner 30). Hledáme pár, který by rád vyzkoušel něco nového a poznal nové lidi. Pokud jste i vy pro každou špatnost a láká vás pohodový večer plný doteků a objevování, rádi vás poznáme.
Sympatický pár 44+43 hledá nové přátele také v páru.Věk nerozhoduje.Jsme mladšího vzhledu,společensky a sportovně založení se smyslem pro humor.Hledáme fajn nekonfliktní partnery na společné budoucí aktivity a přátelství.Rádi vyrazíme na výlet,kolo,zábavu i ples,do kina,divadla,za kulturou,sportem,cestováním,na hory,lyže,do bazénu a wellness,na bowling,do společnosti,za přáteli, grilováním..Můžeme podnikat vše vzájemně příjemné.Min.prozatím NEJDE O SEXUÁLNÍ VÝMĚNU!Foto rádi na oplátku zašleme.
ŽenaPár hledá pár|37 let|Brno|top 30.12.2018
Manželé hledají pár se ženou BI, 36 + ,( máme věkový rozdíl 20 let ), kamarády pro každou srandu a dlouholeté přátelství bez podrazů, pro nejen víkendová setkávání nejen o sexu. Na nic nespěcháme, vše je o sympatiích a všeobecném porozumění, jsme lehčí kuřáci, takže v tomto někoho podobně. Děti a jiná zvířátka vítány.
Jsme pár středních let (32 /36) a hledáme podobný pár který by chtěl čas od času sednout třeba ke sklence dobrého vína a popovídat o společných zájmech.Jsme oba podnikáte a tak hledáme někoho kdo také podniká aby bylo o čem mluvit. No a až se bude zdát že už se vše probralo a řeč bude trosku váznout tak by se třeba mohlo prejit na něco ještě víc zabavnejšího. ?? pokud tedy budou oboustranné sympatie a chuť zažít nějaké dobrodružství .????
ŽenaPár hledá pár|48 let|Brno|top 12.12.2018
Napřed zajít třebas na kafé a pokec ve čtyřech ,pak kamarádství a pokud budou sympatie,může být i něco víc. My normální pohodový pár který je pro každou špatnos a objevování neznámého i nového v sexu.Chceme najit taky takový pár k sobě.Zdraví a diskrétnost samozdřejmostí .
ŽenaPár hledá pár|38 let|Brno|top 26.11.2018
Taky nevíte kam na Štědrý večer? A co Silvestr? Máte plány? Když ne, ozvěte se a zažijte s námi nezapomenutelné večírky ve společnosti pohodových, přátelských, otevřených párů ve skvělé, strchující atmosféře plné nábojů, zábavy a nevázaného blbnutí. Zejména pro Silvestr jsme vymysleli skvělou zábavu, ale scházíme se vlastně každý víkend. Hledáme nám podobné páry pro rozšíření naší komunity a pro skvělé zábavné večírky.
Manželský pár ona47 on 52 hledá podobný pár který chtěji zkusit něco podobneho.