Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Nejnovější inzeráty - Vysoké Mýto

Ráda bych se těšila na psaníčka, schůzky, hezké chvilky a možná časem i více. Hledám muže s úsměvem na tváři a smyslem pro humor.

Každý večer sedíš sám a přemýšlíš zda by jsi se ještě mohl zamilovat?Já ano, věřím na lásku na první pohled.Když jsme dlouho sami, bojíme se, zda zvládneme pustit do svého života někoho jiného.Myslím si, že to jde, ale musí přeskočit jiskra a poslouchat srdíčko.

Najde se žena se kterou by se daly trávit volné chvíle různými aktivitami. Sport, rád jezdím na vodu, brusle, kolo, celkově výlety a procházky do přírody, neměla by jsi mít problém zbalit stan, spacák a vyrazit. Dále příjemné posezení na dobrém jídle, fesťáky, kino a mnoho dalšího. Najde se parťačka pro zpříjemnění nudných dnů a dlouhých večerů? Nekoušu tak se neboj napsat.

Ahoj, jmenuji se Petr a rád bych našel dívku nebo ženu pro život. Jsem hodný a upřímný člověk s velkým srdcem. Moc rád ti dokážu, jak tě mám rád.

Ahoj jsem normální mužský který hledá touto cestou ženu s dětmi i bez dětí

Ahoj. Je mi 40. Minulost mě netíží, do budoucna mám spoustu plánům v přítomnosti mi společnost dělá jen můj pes. To samo o sobě je fajn, ale od osudu si přeji spřízněnou duši, která by mi pomohla s realizací plánů budoucích.. Zkrátka ... hledám ženu.

Hledám svobodnou i rozvedenou ženu v rozmezí věku 35-45 let rád jezdím na kole jsem společenský tip člověka a rád sportuji.Najde se milá žena, ktrá by ráda jezdila k vodě a do přírody?

Rád bych se seznámil s ženou , s alespoň trošku pozitivním vztahem k víkendové turistice nebo cykloturistice .

Ahoj, hledám sympatickou ženu ve věku 20-36 let, nejlépe z okresu Ústí nad Orlicí, nebo Pardubic.kraje. Mám zájem spíše o vážný vztah. Je mi 32 let, bydlím ve Vysokém Mýtě. Povahou jsem spíše introvert, ale jsem pro každou legraci ;). K mým koníčků patří např. jízda na kole, sport a cestování. Poslouchám metalovou a rockovou muziku. Chci najít tu pravou, tak se mi nebojte napsat:-).