Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - ZAHRANIČÍ - ostatní

Dobrý den, hledám spolehlivého, solidního realistu pro trvalý a rovnocenný vztah a společný život. Post Scriptum Stejně "postiženého" jako já. Tzn.stále mladého duchem ve stárnoucím těle.

Ahoj. Hledám k sobě partnerku, která bude mít ráda moje děti, mě a přírodu. Partnerku, která se umí postavit k práci, ale i k sobě sama a ráda si občas zajde i do divadla či na koncert.

Ahoj, již přes 20 let žiji a podnikám v zahraničí u moře..... Evropa západ, Hledám ženu bez závazků 30 45 let která by, při vzájemných sympatiích chtěla změnit svůj život a žít také v zahraničí.

Ahoj jsem 26 léta mamka od jednoho raubíře... Hledáme parťáka do naší party nejlepe na trvalo, jsme sami už 2 rok, žijeme v Německu, nemáme v plánu se vracet do ČR.. Máme se tu dobře... Pokud budeš mít zájem, neváhej mě kontaktovat... Uvidíme časem jestli jsi týmový hráč ;-)

Jsem z Ruska. Učím se česky. Hledám laskavého, starostlivého muže. Miluji přírodu, hory. Také rád vařím. Mám 2 děti (14 a 19 let)

Zdravím , Hledám tu někoho na dopisování a možná i něco vážnějšího .. Jezdím do Čech jen párkrát ročně a pokud někdo bude chtít klidně napiš a něco vymyslíme ????˘?Ahoj, Jsem Čech, který žije dlouhodobě .... přes 20 let v zahraničí _ Evropa západ _mám tu menší prosperující firmu.... Hledám: kamarádku... přítelkyni..... milenku.... kolegyni spolupracovnici..... Cca. 40....50 let.

hľadá sa kamoš to je všetko . maj sa pekne ak si si to rozmyslel s pozdravom Marry :o)

Ahoj, jsem tohoto času v Bašce Vodě s dětmi na dovolené, kdyby tu byla nějaká podobně " postižená " žena a chtěla si třeba večer sednout u vína nebo se projít či si jít třeba zaběhat ;-) tak ji rád potkám :-) Petr