Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : Seznamka

MužHry 24 let Litomyšl

TOP  11.9.2019

Ahoj, vím že pravděpodobně je tohle zvláštní cesta, ale nudil jsem se tak mě to napadlo.Rád bych našel holčinu která ráda hraje hry a hledá kamaráda se kterým si je zahraje.V první řadě mi jde o kamarádství a nikoliv vztah.Pouze bych rád někoho s kým můžu prožívat svoje zážitky ve virtuálním světě.Trávím velkou část svého volného času u počítače jelikož nepiju a neláká mě to tak nevymetám bary jako ostatní kamarádi a k tomu abych si našel nějáké jiné koníčky jsem se nikdy nedostal.Třeba najdu.:)

Jsem vdovec a pro trávení společných dlouhých chvil hledám štíhlou ženu či přítelkyni přibližného věku. Mezi mé záliby patří chalupaření či posezení u sklenky dobrého vína. Pouze Děčín či nejbližší okolí. Tel:

Chtěla sis někdy vyzkoušet pózovat před pořádným objektivem v opravdovém fotoatelieru? Rád tě tam vezmu a nafotím fotky od neškodného portrétu přes glamur až po odvážnější akty.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Ostrava