Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : Seznamka

Spokojená se svým životem, hledající nyní momentálně podněty, rozptýlení, příjemné vyplnění volného času s pro mě zajímavou osobou. Nynější cíl je užívat si přítomnost a připravovat si půdu pro zářnou budoucnost :o) Třeba se z nás stanou životní parťáci. Ocením inteligenci a činy. (Tip pro všechny : ženy zde dostávají desítky až stovky odpovědí - je lepším nápadem o sobě a svých přáních něco sdělit hned zkraje nežli suché "ahoj / pokecáme ? / seznámíme se? " , které hrozí upadením v zapomnění)

Chtěla sis někdy vyzkoušet pózovat před pořádným objektivem v opravdovém fotoatelieru? Rád tě tam vezmu a nafotím fotky od neškodného portrétu přes glamur až po odvážnější akty.

Hledám kamaráda, který také chytá ryby. Samotnou mi to u vody už nebaví. Najde se ?

Jsem amatérský hráč na doprovodnou kytaru. Hledám lidi se zájmem o společné hraní a tvorbu pro radost, hráče na cokoliv, zpěváky, textaře. Slaný, Kladno, Praha. Žánry: všechny (folk, pop, rock, metal, dechovka, vážná hudba, rap). Odměna: žádná. Děkuji.

Ahoj, hledám ženu co by "statistku" do svých různých foto projektů , která se o fotografování také zajímá, a ráda by při focení experimentovala třeba se světly, dýmovnicemi, měla vlastní kostýmy (steampunk, postapo, cosplay, retro...) a pro mé projekty posloužila jako modelka detailů (paže, dlaně. oči, ústa, ) a třeba i jako asistentka, stylistka při focení někoho jiného. Zkrátka, měla by jsi mít k fotografování vztah a ideální by bylo, pokud by jsi byla z Bruntálska a okolí

Pěkný den, jsme mladý pár (17 a 21), který hledá jiný podobně mladý taktéž intelektuálně zaměřený pár. Chtěli bychom vytvořit malou skupinku věnující se pražské kultuře — tedy chození na koncerty vážné hudby, do divadel a případně na nějaké kvalitní filmy. Najde se v naší generaci někdo takový?

Hledám takovou, která mne zdokonalí v anglickém jazyce a francouzském milování. P4 nebo P19. S.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice
Muž | 44 let
Ostrava

ŽenaOstatní 64 let Rokycany

TOP  29.8.2019

My - manželé kolem šedesátky hledáme pohodový pár na společné výlety, popovídání, grilování. Přátelé se hledají těžko, ovšem, kdo nezkusí, nenajde. Věk přiměřený. Máme mladického ducha, vypadáme také na méně, máme rádi humor, zvířata, přírodu. Těšíme se na setkání.

ŽenaAutoMoto 57 let Brno

TOP  29.8.2019

Hledám motorkáře pro letní výlety a cestování přibližného věku.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice
Muž | 44 let
Ostrava