Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : Seznamka

ŽenaOstatní 60 let Praha

TOP  19.2.2020

Hledám kamarádku , kterou také zajímá zdravý životní styl nebo by ráda shodila nějaké to kilo. Vzájemně se podpořit, chodit na procházky nebo na výlety. Kamaráda nehledám, jsem zadaná.

Nehledám, ale ráda se seznámím... přátelství mezi mužem a ženou rozhodně není mýtus. Co se přitažlivosti týká, tak mě nezajímají chlapci, ale muži. Zejména kombinace “inteligentní vyšší pohledný sympaťák se smyslem pro humor a dobrodružství, solventní a s vyřešenou minulostí.” Děti nejsou překážkou. Já, jako matka dvou malých dětí volna moc nemám, ale dle možností určitě ráda vyrazím na večeři, drink či wellness.

ŽenaOstatní 99 let Brno

TOP  16.2.2020

Ahoj, najde se (kamarád) na sílení společných aktivit - kolo, běh, bruslení, lyžování, koncerty divadlo , kino, výstavy, třeba jen něco z toho. Ozvy se právě ty! :)

Někdo z Trutnova na procházku s pejskem?

Ráda poznám muže se smyslem pro humor, cestování, kulturu....a dál už nám to napoví vzájemné sympatie a chemie.

ŽenaOstatní 43 let Praha

TOP  15.2.2020

Jsme manželkský pár 45+43, bez dětí. Žijeme v Praze ale jsme původně nepražáci. Většina našich přátel má malé děti, práci a málo času na přátele, takže hledáme přátele pro společné trávení víkendových odpoledne či večerů - kino, divadlo, deskové hry, výlety, apod.

Ahoj, najde se tu někdo z blízkého okolí, kdo by rád občas na procházku do přírody (mám psy) nebo za kulturou, příjemná společnost, pokec.., o nic jiného než kamarádství a občasné vyplnění volného času nemám zájem.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice

Hledám partaka na tanec a na kolo .Hradec Králové a okolí. Rozvedená kuracka

Hledám prima parťačku či parťáka na společné rekreační vyjížďky na koních. Mám dvě hodné kobylky, rády chodí spolu

Ráda bych poznala nové lidi na trávení volného času...výlety, sport (lyže, kolo, brusle, plavání, badminton aj.), kultura, tanec... cokoliv, co člověka obohatí. Preferuji lidi s všeobecným přehledem, mnoha zájmů, spontánní a bez předsudků. Děti nejsou překážkou, ale darem a součástí života. Nehledám vztah, protože vztah se buduje. Důležité je pro mě nyní přátelství, sympatie, porozumění a čas ukáže, co bude dál.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice