Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : SeznamkaMělník

Dobrý den. Jsem sportovec. Chci se učit česky. Vím rusky a anglicky. Hledám holku na procházky. Můžeš jít do kina a do divadla.

Hledám slušnou a pohodovou partnerku, nejlépe inteligentní, která má ráda víkendové výlety obytným autem do přírody, k vodě a není ji cizí rybaření, jakož i dovolená u moře. Partnerku, někdy přiměřeně aktivní, někdy naopak na sluníčku relaxující a tvrdící, že nejlepší sport je kafé a dort. Nejlépe z Mělnicka nebo okolí. Jsem VŠ, 58 let, 176 cm vysoký, pohodový muž.

Ahoj všichni, hledáme nějaké blázny a nadšence do historie, kterým by nevadilo obléknout na sebe kostým a vyrazit na středověký víkend. :-) Zdeněk

MužHry 23 let Mělník

TOP  14.9.2019

Hledám kámošku (potom možná něco víc) co by ráda zašla třeba do kina (miluju Marvel) nebo na něco dobrého k jídlu :) nebo si jen tak pokecala :)


Více inzerátů jsme ve zvoleném okrese nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Společné zájmy : Seznamka : Středočeský kraj

Nová sezóna ťuká na dveře, našla by se tu fajn parťačka na společné chvíle na břehu řeky ? :-)

Hledám prima parťačku či parťáka na společné rekreační vyjížďky na koních. Mám dvě hodné kobylky, rády chodí spolu

abychom se podporovali, hledám člověka/lidi /kutila pro: chatřsko-zahrádkářsko-lesní mini osadu -Eldorádo(Matuška) =styl druhé půlky života: klid + nízkonákladově + kolo + volný čas pro sebe + kultura +atd ;-) Luxus techniky i stres a peníze máme ve městě, ale zde v přírodě je Luxusem: zpěv ptactva, hvězdy, výpěstky, kytara, venkovní kuchyň, seberealizace se dřevem, pomáhat si, .. PS: důležité je jen to co máme stále u sebe, ale nač se nedá sáhnout ani to uvidět ;-) Těšme se na báječný a dlouhý životDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice
Muž | 44 let
Ostrava

Hledám podnájemníka/y do společného podnájmu ve vesničce u MB. Byt 3+1 za 14000Kč za vše. Platit na 1/2. Já muž 59 let. Může být muž nebo žena. Možné i 2 ženy kamarádky. Kuchyň zařízená. Ložnice bez nábytku jsou. Zadejte mobil, zavolám Vám.

Pokud znáte laskavou babičku, s diplomem, štíhlou postavou a ochotou přizabít se na kolečkových bruslích, ať se mi prosím ozve.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice
Muž | 44 let
Ostrava