Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka : okres Mělník

Hledám slušnou a pohodovou partnerku, nejlépe inteligentní, bystrou a chytrou, která má ráda víkendové výlety obytným autem do přírody, k vodě, není ji cizí rybaření a v létě dovolená u moře. Partnerku, někdy přiměřeně aktivní, někdy naopak na sluníčku relaxující a tvrdící, že nejlepší sport je kafé a dort. Jsem z Mělnicka, VŠ, 57 let, pohodový muž.


Více inzerátů jsme ve zvoleném okrese nenašli, prohledali jsme proto navíc i kraj.

Společné zájmy : Seznamka : Středočeský kraj

Momentálně nehledám vztah, jen se mi nechce chodi do kina a divadla sama

Někdo na společná venčení, socializaci? Aktuálně mám 5 měsíčního psa border kolie, nutně hledáme psí kamarády, aby z něho vyrostl tolerantní a přátelský jedinec. Klidně hromadně ve více lidech a psech. Hlavně víkendy, přes týden je čas velmi nárazově a nepravidelně.

Domaci kutil hledam zenu s vesnice.zviratka a samota tu mam rad :-)

Najde se tu dívka 65 +, které volnost, kytara a pohyb nejsou cizí?

Někdo pojizdny v pátek na běžky z Mladé Boleslavi?

Hledáš samostatnou a úspěšnou ženu pro adrenalinové sporty a na kávičku?: tak KŠŠÁÁÁ !!! :-( z mého profilu!!!!. ;-)Ale jestli v sobě cítíš jak z Duše rád by ses dělil, a že by sis postavil chatu blízko u Prahy ..... zahradník, kutil či řemeslník, gril-opékání přátele, venkovní kuchyň, udírna, zavěsná lehátka, , ... a také už bys rád s druhým zodpovědným a spolehlivým člověkem sklidil cos životem zasel, tak se nám splní sen ;-) Zn.: nízkonákladově. Ráda si v odpovědi přečtu Tvůj koncept-těším se

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy

Mám velice ráda hudbu, filmy, muzikály, ale chybí mi přítel, který by měl stejné zájmy a rád by mne doprovázel na nějaké kulturní zážitky. Jestli si to Ty, tak se ozvi.

Hledám normální obyčejnou ženu k vážnému seznámení nechci být už sam

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy