Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : SeznamkaBrno

MužHry 23 let Brno

TOP  30.5.2020

Někdo, kdo by zahrál TTT? Zbožňuju tu hru, akorát lidi na těch serverech jsou tak nudní :) tak bych rád založil vlastní server, kde by nás bylo minimálně 5 lidí.

Ahojky všem! Touto zvláštní cestou bych ráda našla spoluhráče na wow offi :-) spousta přátel za poslední roky odpadlo kvůli práci nebo rodině a už není s kým hrát a komunita je jak sami víte jaká je :-D ráda bych našla partaka se stejným smyslenim(co ví o čem ve wow jde) a s kterým si budu rozumnět :-) napiš pokud máš zájem ;-) For the Horde!

Ahoj, rád bych našel modelku na portrétní fotky do portfolia. Nezlekni se toho slova "modelka". Nepotřebuješ žádné zkušenosti s focením, všechno ukážu a pomůžu. Takže jenom obětuješ nějakou tu hodinku svého času venku se mnou a budeš z toho mít pěkné, editované, profesionální fotky. Fotím zdarma, ale můžeš mě třeba pozvat do kavárny a pokecáme ;)