Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : Seznamka : Zlín

MužJazyky 49 let Zlín

TOP  17.7.2019

Kdo naučí anglicky? Nejde mi o gramatiku, potřebuji se naučit mluvit a slyšet jazyk, což je u mě velký problém. Bydlím ve Slušovicích, můžu dojet kdekoliv. Představuji si to formou běžné konverzace.

MužOstatní 44 let Zlín

TOP  15.7.2019

Je mi více nežli jasné, že mezi tak zoufalými jedinci najít někoho koho hledám je skoro nemožné, ale přesto, Zkusit se má vše a líná "huba" hotové neštěstí.Pro další z mých projektů hledám lidi, á-la dark elektro, industrial, cyber goth, Znalost AJ, NJ žádaná.Nebo i někoho, kdo tento styl "dělá".Vše co se vyprodukuje jde samozřejmě mimo CZ.Label a produkce je k disposici.Rozhodně zde nehledám nějaké tlachání, mlácení prázdné slámy, žblepty alkoholiček, etc, etc, Luxusní ženu mám, zdravé děti taky.

Veggie rodiče s dětmi na seznámení s námi? Ideálně "školkový" věk, ať si víc rozumí, ale není podmínkou :) Společné vegan opékání, výlety, akce pro děti, cokoliv by děti bavilo.. Těšíme se.

Hledám nezadanou ženu pro společné cestování na mém supersportu v rámci Čr.

Ahoj, hledám sympatického muže který je kutil a má rád zahradu a zároveň chce trávit čas s fajn ženskou :) Značka auto vítáno.

MužOstatní 38 let Zlín

TOP  28.3.2019

Najdou se ve Zlínském kraji lidé, co žijí s pocitem, že do této společnosti tak úplně nepatří? Co si myslí, že systém je nespravedlivý, tyranský a ničí lidí, svobodu i přírodu? Co se zajímají o obranu slabých a bezmocných i na úrovni ekonomiky a rozdělování bohatství, environmentalistiku, práva menšin, či veganství? A cítí se svými názory sami a chtěli by se sdružovat s někým na stejné vlně, chodit na čaj, na kafe, na pivo, podporovat se ve svých postojích a třeba se časem i angažovat?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy
Muž | 55 let
Praha