Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka : Zlín

MužOstatní 38 let Zlín

TOP  11.8.2019

Najdou se ve Zlínském kraji lidé, co žijí s pocitem, že do této společnosti tak úplně nepatří? Co si myslí, že systém je nespravedlivý, tyranský a ničí lidí, svobodu i přírodu? Co se zajímají o obranu slabých a bezmocných i na úrovni ekonomiky a rozdělování bohatství, environmentalistiku, práva menšin, či veganství? A cítí se svými názory sami a chtěli by se sdružovat s někým na stejné vlně, chodit na čaj, na kafe, na pivo, podporovat se ve svých postojích a třeba se časem i angažovat?

MužOstatní 30 let Zlín

TOP  8.8.2019

Ahoj, hledám někoho kdo se zajímá o buddhismus a byl by ochoten druhému pomoci do začátku.

MužJazyky 49 let Zlín

TOP  17.7.2019

Kdo naučí anglicky? Nejde mi o gramatiku, potřebuji se naučit mluvit a slyšet jazyk, což je u mě velký problém. Bydlím ve Slušovicích, můžu dojet kdekoliv. Představuji si to formou běžné konverzace.

Veggie rodiče s dětmi na seznámení s námi? Ideálně "školkový" věk, ať si víc rozumí, ale není podmínkou :) Společné vegan opékání, výlety, akce pro děti, cokoliv by děti bavilo.. Těšíme se.

Ahoj, hledám sympatického muže který je kutil a má rád zahradu a zároveň chce trávit čas s fajn ženskou :) Značka auto vítáno.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Žena | 60 let
Pardubice
Muž | 53 let
Klatovy
Muž | 55 let
Praha