Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka

Hledám přátelé a celkově. Něco o mě mám dvě fenky Stellinku a Jackienku. :* jsou moje vše.

ŽenaOstatní 21 let Ostrava

TOP  2.1.2020

Hledám kamarádku (pouze) na procházky se psem (i bez) a na chození do posilovny. Když se budeme navzájem podporovat, tak půjde hubnutí lépe :) Jinak jsem ze začátku tiché povahy, takže hledám někoho podobného. Taky uvítám, když se nejdřív poznáme přes chat a pak uvidíme jestli bychom si sedly. Budu se těšit!

ŽenaOstatní 20 let Brno

TOP  22.12.2019

Zdravíme, jsme tři kamarádi z Brna a hledáme nějaké společníky, kteří by s námi občas uspořádali nějákou party a napili se. Bohužel naši ostatní přátele jsou silně proti alkoholu a my bychom se rádi napili ve větší skupině ?? Ohledně našeho věku, je nám 18 let ale na věku nám nezáleží ?? Ideální by byl někdo, kdo ma k dispozici prostory, kde se party dá uspořádat, my sice nějaké prostory máme, ale jen v omezeném čase. Budeme se těšit na Vaše odpovědi ;))

Ahoj, hledám partnera věk 20-25 let Nejlépe aby měl rád myslivost a zvířata ?

Hledám parťáka na venčení. Nejlepší by bylo kdyby se jednalo o fenku v Praze. V případě zájmu mi napište.

ŽenaOstatní 20 let Brno

TOP  4.10.2019

Zdravím jsme tři kamarádi z Brna co se rádi napijí. Bohužel ostatní naši přátelé jsou abstinenti. My bychom ovšem raději pili ve více lidech. Je tu někdo opuštění jako my, který by se k nám přidal? Je nám 18 let, ale na věku nám nezáleží. Ps: nejlépe by se hodili lidé u kterých se dá pít a zároveň přespat

Pěkný den, jsme mladý pár (17 a 21), který hledá jiný podobně mladý taktéž intelektuálně zaměřený pár. Chtěli bychom vytvořit malou skupinku věnující se pražské kultuře — tedy chození na koncerty vážné hudby, do divadel a případně na nějaké kvalitní filmy. Najde se v naší generaci někdo takový?