Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : Seznamka

Ahoj, slečnu se vztahem k ještěrkám (chovám a množím Timon sp.) a k přírodě vůbec, do 40let, bez z., hledá osamělý, prý symp.nekuř., abst.51;171, zatím celý život bez nejmenší příležitosti k seznámení.

MužJazyky 29 let Olomouc

TOP  17.7.2019

Cizinec umí česky ale chce ještě cvičit aby mluvil lépe :)

Rád bych poznal zajímavou ženu, pro kterou je důležité přemýšlet nad věcmi okolo a sebou samotným. Rozvíjet se a to nejen samostatně, ale také skrz vztahy s dalšími lidmi a samozřejmě s partnerem. Člověka, který je všímavý ke svému okolí a společnosti a je také schopný kriticky přemýšlet. Můžeš být ve všem na začátku (asi jako já :-), to není důležité, hlavní je vůle ke změně sebe sama. Když se poznáme, uvidíme, co jeden druhému můžeme dát a kam se budeme chtít společně vydat.

MužJazyky 32 let Praha

TOP  15.7.2019

Ahoj! Učim se čestinu už skoro 3 roky a chtel bych zlepšit. Doma se učim gramatiku a slova ale neni dost. Hledam simpatickou ženu, s kim mužu mluvit a ktera muže mi pomahat. Jsem Angličan, byl jsem taky učitel angličtiny a mužeme taky mluvit anglicky. Diky :)

MužOstatní 44 let Zlín

TOP  15.7.2019

Je mi více nežli jasné, že mezi tak zoufalými jedinci najít někoho koho hledám je skoro nemožné, ale přesto, Zkusit se má vše a líná "huba" hotové neštěstí.Pro další z mých projektů hledám lidi, á-la dark elektro, industrial, cyber goth, Znalost AJ, NJ žádaná.Nebo i někoho, kdo tento styl "dělá".Vše co se vyprodukuje jde samozřejmě mimo CZ.Label a produkce je k disposici.Rozhodně zde nehledám nějaké tlachání, mlácení prázdné slámy, žblepty alkoholiček, etc, etc, Luxusní ženu mám, zdravé děti taky.

Hledám spolujezdkyni po Evropě i do zámoří.Jsem 66/190/sš z Prahy, nekuřák, prošedivělý bez dluhů.Těším se na odpověď

Hledám ženu se zájmem o historická vozidla. Zn: Jen vážně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy
Muž | 55 let
Praha

Pro moji chystanou výstavu glamour, akt hledám "modelky": Neomezuji věkem pracuje se mi s každým dobře a vždy se dá něco vytvořit

Depeche Mode, Camouflage, Ocean, .....

Hezky den , zdravim vsechny mile slecny a zeny. Jsem Jirka, je mi 50 let, dovolim si rici , ze jsem sympaticky, pohodovy a snad i pohledny podnikatel. Sportovec- kolo, lyze, tenis, turistika. Mam za sebou jiz spoustu zivotnich situaci vyresenych a hledam zenu nebo divku na spolecnou cestu nejen na chalupu ale i k moři, případně - ale to ukáže čas, jak daleká a dlouhá ta cesta bude..... Předpokládám, že foto si můžeme poslat soukromě.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 53 let
Klatovy
Muž | 55 let
Praha