Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka

MužOstatní 43 let Olomouc

TOP  10.11.2019

Ahoj , hledám fajn ženu na různé historické akce . Máš ráda místa co mají "Genius loci " různé jarmarky , skanzeny , atmosféru hradů a tvrzí , jsi tak trochu zpátečník . Ale dle chuti zajdeš do víru velkoměsta jen okusit ten fajn rej věcí a událostí a pak frrr zpět někam blíže přírodě .Ráda tvoříš a hledáš nové cíle a výzvy . Umíš se najíst bez MT v ruce a věříš spíše realitě denního života než světu za displejem .Ráda cestuješ a potkáváš nové lidi a jejich příběhy. Napiš budu rád :-)

Ahoj, hraju na zobcovou flétnu (zatím soprán, alt) a hledám někoho kdo by si e mnou občas zahrál - podle not. A´t už flétna nebo jiný nástroj.

permakultura, ekologie, veganství, spiritualita; najdeš se?

Rád bych poznal spřízněnou duši, se kterou si mohu občas jen tak popovídat, zajít za kulturou, zasportovat, posedět, když přeskočí jiskra, třeba i ... Neříkám, že jsem zcela bez závazků, přesto, takový člověk v mém životě momentálně není a rád bych to změnil. Těším se na odpověď. Já: VŠ, 179 cm, 75 kg, štíhlý, mladistvý vzhled, ... David.

MužOstatní 42 let Tábor

TOP  8.11.2019

je tu někdo, kdo zkouší metodu Wima Hofa a otužuje se na plovce u Jordána:?

Ahoj hledám studentku studenta který by mě učil angličtinu.MužOstatní 45 let Brno

TOP  4.11.2019

Hledám kamarádku se společným zájmem-fotografování a výlety.

MužHry 42 let Praha

TOP  3.11.2019

Ahoj hľadam doprovod do sauny bazen Šutka. Začinam prvu saunovaciu sezónu. Ďakujem za odpoveď. Pekny deň

ŽenaOstatní 42 let Tábor

TOP  31.10.2019

Asi.. bych potřebovala pomoc.. ukázat směr z hmoty a ega někam k vyšším stavům vědomí. Ačkoli.. už jsem tou cestou jednou šla, Nemůžu si vzpomenout. Má tehdejší uvědomění zůstávají v mlze. Jako bych k nim neměla v současné úrovni přístup. Pokud by.. byl někdo vědomější ochoten věnovat mi trochu času, klidně i přes zprávy, budu za to vděčná. :-)