Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : SeznamkaBrno

Hledám kamarádku na hezké fotografie, chceš mít novou galerii zde, anebo hezké fotografie jen pro sebe? Fotografování je můj koníček, proto za to nic nepožaduji. Napiš mi svoji představu a jistě něco společně nafotíme.

MužRybaření 47 let Brno

TOP  16.2.2020

hledám mladou svobodnou rybářku, která by se mnou jezdila na ryby na Slovensko, do souk. kempíku, pěkná příroda a velmi dobrá voda nejen na dravce ale i sumce, kapry, amury atd. Oblast malý Dunaj. jen ty kterým nebude vadit že jsem na vozíku .

Poohlížím se zde po ženě přiměř. věku, i nepatrně starší, z Brna a okolí, pro možné (asi 1-2x týdně) návštěvy různých kult. akcí v Brně.

MužOstatní 50 let Brno

TOP  5.1.2020

Rád poznám ženu, která by semnou chodila na nudapláž a v zimě, třeba plavání bez plavek v bazénu.Můžeme spolu třeba cokoliv se domluvíme, třeba i ve vztahu.

Hledáme zpěvačku pro hudbu ve stylu country.

ŽenaOstatní 50 let Brno

TOP  27.11.2019

Hledám přítelkyni, kamarádku (40+). Mám ráda kulturu, přírodu, výlety, cestování.

MužOstatní 46 let Brno

TOP  4.11.2019

Hledám kamarádku se společným zájmem-fotografování a výlety.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha

MužHry 49 let Brno

TOP  30.9.2019

Definitivně možná, se seznámím. Snad tajemná neznámá ví, co to znamená. Ideálně na ose Brno - Praha - j.Čechy, Vysočina také.

Někoho hledám, ale zase na druhé straně říkám i : Mouchy, sežerte si mě...!

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 47 let
Praha