Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Společné zájmy : Seznamka

Ahoj hledam kamarada co rozumi zahrade a chtel by me pomahat na zahradach

ŽenaJazyky 51 let Plzeň

TOP  13.5.2020

Hledám parťáka na vzájemnou pomoc. Procvičíš si se mnou angličtinu a vysvětlíš mi něco z ekonomiky. Poznáme se, pomůžeme si a přitom to bude legrace. NEHLEDÁM ani flirt, ani sex, ani vážnou známost. Nic romantického ani erotického. Prostě pokec o angličtině a daních. Sice se asi nikdo neozve, ale pokud už jo, nebude to vzájemně ztracený čas.

Dobrý den, hledám inteligentního gentlemana pro společné trávení volného času, nebráním se i dlouhodobému přátelství.Předem děkuji za případné nabídky.Jana.

Hledám kamarádku z Hradce Králové , která by ráda zašla do divadla na koncert nebo na kávu. Odpovím všem :-) Jsem pozitivní , těším se na nové přátelství. Ten Koro tady nebude stále :-)

Pro společné cestování /nejlépe po horách/ hledám kamaráda nebo kamarádku se psem. Mám fenku - 38 kg.

Ahojky. Je mi padesát a ráda bych si splnila svůj sen. Chtěla bych najít někoho, kdo mi pomůže ho splnit. Jsem amatér a strašně ráda zpívá. Prý i dobře. I kdyby to mělo být jenom pro zábavu. Moc děkuji.

abychom se podporovali, hledám člověka/lidi /kutila pro: chatřsko-zahrádkářsko-lesní mini osadu -Eldorádo(Matuška) =styl druhé půlky života: klid + nízkonákladově + kolo + volný čas pro sebe + kultura +atd ;-) Luxus techniky i stres a peníze máme ve městě, ale zde v přírodě je Luxusem: zpěv ptactva, hvězdy, výpěstky, kytara, venkovní kuchyň, seberealizace se dřevem, pomáhat si, .. PS: důležité je jen to co máme stále u sebe, ale nač se nedá sáhnout ani to uvidět ;-) Těšme se na báječný a dlouhý životPokud nějaký motorkář postrádá spolujezdkyni , jedna by tu byla. Štíhlé postavy 55 kg , 163 cm, dlouhé vlasy hnědovláska ??.