Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Společné zájmy : Seznamka

Ahoj, šílenec v nejlepším slova smyslu, s bandou ještěrčích miminek, přírodovědné a hudebně orientovaný, slušný i vitální nekuř. abst. 51;171, hledá dívku, (18-84, bez z.) která by pomohla prolomit prokletí a nechala zapomenout na strašné trápení v absolutní izolaci. Sekta, proti me vůli, bohužel.

ŽenaAutoMoto 56 let Brno

TOP  17.6.2019

Hledám motorkáře pro letní výlety a cestování přibližného věku.

Spolehlivý, citově založený, pohodový býk co je už dlouho sám. Nekuřák, který tráví volný čas v krásné, okrasné zahradě, hned u rybníka a cyklostezky. Rád by potkal ženu, se kterou by mohl v životě počítat a ona s ním. Pokud tu tyhle řádky čte žena - sympaťačka z okolí Brna, která to také tak cítí, moc rád ji poznám. Chceš chodit po trávě bosa a natrhat si vlastní mátu do mojita.

Žiji sám v chatičce a okrasné zahradě plné květů a krásné zelené travičky u Rajhradu. Hledám lásku, které by se tu také o víkendu líbilo a která by ráda zašla v Brně na cappuccino u kterého si můžeme pokecat. Moc mi scházíš, bylo by krásné Tě ještě někde najít. Zase by vyšlo sluníčko a život by byl fajn. Hledám ženu věkem 47 let. Není to podmínka, lásce člověk neporučí prostě Tebe, se kterou bych mohl trávit společně nejen ty krásné chvilky, ideálně po zbytek svého života.TY + JÁ = MY

MužJazyky 54 let Praha

TOP  11.6.2019

Ahoj, můj český bohužel není dobrý. Deswegen würde ich mich freuen, eine sympathische Frau kennen zu lernen, die etwas deutsch oder englisch spricht. Jsem Němec, 54 let, 183 cm, korpulentní, neženatý. Pokud máte zájem na kamarádství (a kdo ví - možná více v čase), těším se na vaši odpověď … mluvte, smejte se a užívejte si života. Celé ČR.

Bez provize nafotím ve stylu "Glamour" zajímavé lidi na rozkvetlých polích, loukách, u vody a podobně.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 55 let
Praha
Muž | 53 let
Klatovy

MužAutoMoto 54 let Brno

TOP  5.6.2019

Hledám ženu motorkářku, která by se občas přidala na společné vyjížďky.Nejsem závodník, mám rád pohodovou jízdu.

Ahoj, slečnu se vztahem k ještěrkám (chovám a množím Timon sp.) a k přírodě vůbec, do 40let, bez z., hledá osamělý, prý symp.nekuř., abst.51;171, zatím celý život bez nejmenší příležitosti k seznámení.

MužOstatní 58 let Ostrava

TOP  29.5.2019

Energeticko - sensuální masáže . Uklidnění mysli , harmonizace těla - vyzkoušejte

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Muž | 55 let
Praha
Muž | 53 let
Klatovy