Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Fotografování : Společné zájmy

Ráda se fotíš a chceš zaujmout? Hledám začínající modelky pro fotografování v ateliéru i exteriéru.

Hledám modelku, kamarádku, která nemusí vypadat jako typická modelka, věk také není podstatný. Předpokládám trvalou spolupráci, přátelství :-)

Kdyby se tu nějaká dlouhovláska zajímala o fotogafování přírody, apod., klidně teprve poznávající, tak bych jí klidně rád poznal, popř. se přidal. Sice už nějaký ten pátek neprovozuji, ale to byl prostě ten důvod, proč mě to přestalo bavit, nedostatek kontaktu s někým se stejným zájmem, popř. vzájemná tvořivost. Klidně začít od nuly.

Ahoj, slečna se zájmem o fotografování, klidně i amatérku, co by mi nafotila fotky?

Ahojky ... hledám fajn kamaráda do nepohody... ozvi se... prosím od 45r - 65r. - max. cca do 30 km... děkuji za pochopení

Ahoj, pokud bys byla ochotna zapózovat na pár foteček hobby fotografovi, budu rád, když se mi ozveš ;) Dávám přednost obyčejným fotkám, nic přehnaně umělého a kýčovitého.. Fotky libovolnédle dohody, samostatné i společné, s dětmi, nebráním se ničemu ;)

Hledám ženu/dívku, která se ráda fotí a ráda by zkusila něco nového (v mezích slušnosti samozřejmě).Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Ostrava
Muž | 36 let
Uherské Hradiště

Hledám holku z Brna a okolí pro společné focení. Pojďme fotit spolu, momentky, přírodu, kulturu, cokoliv... Pojďme zachycovat krásu takovou jaká je. Společně a prostě jen tak. Značka zrcadlovka a touha být kreativní modelkou. Pro začátek prosím foto obličeje.

Hudba
Umění
Knihy
Kolo
Příroda
Výlety
Cestování

Ahoj, ráda fotíš bouřky, zajímá tě vše kolem toho a nebo jen prostě s foťákem i spíš a hledáš parťáka tak se ozvi a můžeme vyrazit i někam dál než jen na nejbližší kopec.

Žena 35 let | OSTRAVA | bezdětná -milující děti | společenská se smyslem pro humor | Ahojky :-) Ráda fotím a stále se mám co učit .. najde se tady někdo kdo taky fotí a mohl by mi dát pár rad ohledně focení i úpravy fotek? :-) nebo jen tak společně si zajít zafotit ;-) .... Popřípadě pokud by někdo chtěl udělat fotky portrét, rodina , děti atd... napište :-) .... I já budu ráda třeba chvíli modelkou aby mně někdo hezky vyfotil :-) ... Budu se těšit na vzkazy

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 44 let
Ostrava
Muž | 36 let
Uherské Hradiště