Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Fotografování : Společné zájmy

Ahoj. Na úvod; rozhodně nejsem fotograf; spíš takový "cvakal". A primárně cvakám hlavně auta (závody na okruzích, rallye a tak...), ale rád bych zkusil i lidi; portréty a tak vůbec... Veskrze píšu proto, abych se zeptal, zda by někdo nechtěl vyrazit ven po Praze s tím, že bychom při tom něco nafotili. Ať už třeba nějaký ten portrét; tak klidně třeba i takový "photowalk" večerní Prahou, někde se třeba posadili na kafe/čas/pivo/víno... Nebráním se ničemu... ;)
Hledám ženu, dívku, která se ráda fotí. Můžeš být oblečená, nahá anebo ve spodním prádle. Na tvém věku ani vzhledu nezáleží. Jsem starší, štíhlý a diskrétní amatér. Ozvi se kdykoliv na telefonní číslo, které mám v detailu tohoto inzerátu.
Rád fotím.. jsem ženatý......žena podobného stavu a mysli
Najdu tu nějakou kočku co ráda fotí a přitom jezdí po výletech a obecně vzato ráda cestuje?
Hledám zde pohlednou dívku, která by mi pózovala v přírodě.
Rád fotím přírody krásu, krajinu zelenou i kamennou, i tu co svůdnou má křivku pasu, bez závoje, oděnou jen v dlouhém vlasu. Romantik
Hledam kamaradku, kterou bavi fotit nebo byt fotografovana.
Dobrý den, hledám ženy, které by senechaly vyfotografovat a to pro studii souvlislostí vnějších tělesných znaků. Nikde by nebyla zveřejněna jména, ani obličeje žen. Jde mi o detailní foto pohlaví, prsou, úst, nosu a uší, aby mohly být tyto vněší znaky porovnány. Děkuji za odpovědi.
Ahoj, najdu fajn kámošku na výlety, focení a časem možná i něco více? Duchovno, zdrav.živ. styl, humor.
Hledám milovníky fotografie. Zvlášť těch kteří mají rádi staré techniky jako film či instantní fotografie instax polarid. Řádných takhle našel stejně smýšlející lidi kteří hledají ten pravý záběr.