Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Fotografování : Společné zájmy : Praha

Kamarádství s fotoaparátem, dopisování a setkávání, jen v Praze, víc si napíšeme přímo, určitě slušně odpovídám.
Ahoj. Na úvod; rozhodně nejsem fotograf; spíš takový "cvakal". A primárně cvakám hlavně auta (závody na okruzích, rallye a tak...), ale rád bych zkusil i lidi; portréty a tak vůbec... Veskrze píšu proto, abych se zeptal, zda by někdo nechtěl vyrazit ven po Praze s tím, že bychom při tom něco nafotili. Ať už třeba nějaký ten portrét; tak klidně třeba i takový "photowalk" večerní Prahou, někde se třeba posadili na kafe/čas/pivo/víno... A Ty? Hlavně s úsměvem a dobrou náladou. :)
Pro obohacení svého portfolia, zdarma nafotím zajímavé lidi.
Hledáme dívky pro marketingové focení nového brandu který se zaměřuje na lifestyle. Momentálně hledáme dívky za účelem honorovaného focení promo materiálů. Honoráře se pohybují od 1000 do 5000 za cca dvou hodinové focení v Pražském soukromém atelíeru. V případě zájmu o focení či další informace pište dolů pod komentář či do soukromé zprávy.
ted ma byt jeste 10 dni 30+ , idealne pocasi na mokre foto ve vode/u vody, takze kdyby se tu nasla dobrovolnice ,ktera nema problem s mokrymi rafinovanymi fotkami kde neni nic choulostivyho videt tak se mi prihlaste, tvarova, rozmerova a vekova tolerance velika, ale aspon obcanku by to chtelo :)
Rád fotím.. jsem ženatý......žena podobného stavu a mysli