Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Fotografování : Společné zájmy

Na první inzerát se mi ozvaly většinou jen hodně smutné osůbky, tak to zkusíme jinak - pojďme si napsat něco pozitivního, tím nemyslím Covid :-), např své koníčky, co jsme kde viděli zažili hezkého zajímavého .. no samozřejmě si lze postěžovat na naše protěšky nebo bejvalky možno … Na světě je tolik lidiček, kdoví … Carlos, fotoamateur :)

Hledám kamarádku na hezké fotografie, chceš mít novou galerii zde, anebo hezké fotografie jen pro sebe? Fotografování je můj koníček, proto za to nic nepožaduji. Napiš mi svoji představu a jistě něco společně nafotíme.

Hledám modelky, které nevypadají jako typické modelky, věk není podstatný. Předpokládám trvalejší spolupráci - přátelství. Jedná se o fotografování civilních témat, koníčků, lifestyle... Karanténa se na tohle nevztahuje. Dostanete ode mne potvrzení opravňující vás k volnému pohybu... :-)

Hledám někoho pro společné focení. Vše po domluvě. Jirka

Ahoj, nechce se někdo přidat na společné fotovýlety do přírody? Při focení krajiny můžeme sdílet zkušenosti :-). Nejsem profi, ale baví mě to! Petr + Nikon D5600

Hezky den, nabizim se jako model aktu na foceni kresleni gratis.