Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Jazyky : Společné zájmy

Dobry den hledám učitelku na konverzaci v čínštině . Muze byt i skype apod. ale potřebuji opravovat a motivovat.

Ahoj, chce tu někdo konverzovat ve španělštině, učit se, debatovat o Španělsku ? Pojdte zahnat nudu těchto dní. Přes sítě nebo telefon, Pište Eva

MužJazyky 49 let Praha

TOP  31.3.2020

I have a lot of free time nowadays, someone here to practice English or German via skype? Spanish or Italian also possible. Zurzeit habe ich viel Freizeit. Kann hier jemand Englisch, Deutsch, Spanisch oder Italienisch via Skype plaudern? Tengo mucho tiempo libre hoy en día, alguien aquí para practicar inglés, alemán, espanol o italiano a través de Skype?

MužJazyky 47 let Opava

TOP  25.3.2020

Hledám trpělivou učitelku jazyků na intenzivní kurzy. Potřebuji a hlavně chci dohnat to, co mi uteklo. Angličtina, Němčina, Ruština. Ja 182cm, 46let - to jen tak na okraj.

ŽenaJazyky 42 let Praha

TOP  21.3.2020

Ahoj vsem! Vzhledem k tomu, že tu je opravdu spousta mužů, zkusím zadat svůj , , nápad, , i sem. Nenašel by se tu prosim někdo, kdo umí skvěle ANGLICKY a byl by ochoten formou třeba společné zábavy, mě jazyk naučit? Děkuji

ŽenaJazyky 60 let Praha

TOP  16.3.2020

Hallo, gibst hier jemand, mit wem kann ich meine Sprachkenntnisse verbessern ? Ich bin ein ewiger Anfanger :-(

MužJazyky 47 let Hodonín

TOP  8.3.2020

Würdest du heute mit mir ausgehen ?Ahoj. Hledám učitelku angličtiny a němčiny. Potřebuji se co nejrychleji naučit plynně konvertovat. Pomůžeš mi? Ideálně večerní lekce. Ozvi se mi prosím.

Ahoj! Jsem z Ruska, Jaroslavl. Prominte prosim, že píšu česky špatně. Nekuřák, chodím do sportovní haly pro zdraví, učím se česky, obor elektronik .V mládí pracoval v Česku, zůstaly mu dobré vzpomínky. Hledám nekuřáckou , bez kil navíc. Od 15. do 21. března budu v Praze.

Dobrý den, jmenuji se David, jsem z USA a žiji v Hradci Králové. Jsem společenská a ráda poznávám lidi. Jsem rodilým mluvčím angličtiny a ne moc jiného, takže se chystám setkat, mít hezký čas a mluvit hodně anglicky. Rád se setkávám s mužem nebo ženou, pokud jste ochotni hovořit, pustíme se! Těšíme se, až vás uslyšíme. Zemědělství mě také zajímá.