Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Psi a kynologie : Společné zájmy

Hledá se kamarádka na procházky na venčení pejsků a pokud má svého vlastního, bylo by to super. A klidně i občas na pivko, nebo někam do čajovny.

Přidá se někdo na procházky kolem boleveckých rybníků? Mám kluka westíka, oba jsme přátelští .

Najde se tu holka s nějakým větším psiskem ze severu Prahy a ideálně s psím klukem protože já mám psí holku?

Nebyl by tu někdo na popovídánía procházky s menším pejskem - Bohnice.

Ahoj hledám fajn parťačku na společné venčení a socializaci psů. Mám roční štěně Ridgebacka, teď po výcviku ale přítomnost dalšího psa mu chybí.Jmenuji se Jarda, 45letý od Semil. Ideáně Liberecký nebo HK kraj. Předem díky.

Rád bych našel pro sebe a svého psa střední velikosti parťačku se psem (ještě lépe fenkou) na společné aktivity. Venčení v místě, výlety mimo Plzeň (auto mám). K dispozici případně i kolo, foťák. Vždy dobrá nálada. Těším se.

Ahoj. Hledám kamaráda na procházky se psem v Říčanech a okolí.Slečna, zatím jen na toulky přírodou? S pejskem či bez, já mám dvě adoptované fenky Slovenského Čuvače.

Ahoj, pokud je tu někdo se stejnou vášní (myslivost, kynologie, chovatelství), ráda se s někým nový seznámím a poklábosím :))

Ahoj, hledám společnost při canning crossu. Psa jsem ochotná půjčit =).