Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Ostatní : Společné zájmy : Praha

ŽenaOstatní 60 let Praha

TOP  19.9.2019

Které břehy brázdí min. 55 letý, nejlépe absolvent ČVUT FEL nebo SŠE (elektro) žijící v Praze ? Sháním chlapa ke kamarádství a obyčejnému záznamu audio-video mého jednání s úřední osobou (paralelně se mnou). Těší se neštíhlá, praktická, vstřícná VŠ s chybami, která nenašla po ovdovění parťáka nejenom k nahrávání úředních osob. Stará zkušená mozkovna :-)

MužOstatní 62 let Praha

TOP  19.9.2019

Rád pozvu některou sympatickou ženu za účelem seznámení na výlet, třeba do některého lázeňského města. Jsem - pohodový, zabezpečený a stále ještě aktivní muž. A Ty - příjemná, mladší žena která má zájem se seznámit. Domluvíme se?

MužOstatní 30 let Praha

TOP  17.9.2019

Je tu někdo, kdo by si chtěl popovídat o vážnějších věcech? Ideálně slečna podobného věku - v tom není žádný vedlejší úmysl, jen mi taková varianta přijde nejpřirozenější. Budou-li sympatie, můžete mě samozřejmě pozvat i na žhavé rande, ale sebekriticky říkám, že času je málo, a to moje milování asi za moc nestojí...: )

MužOstatní 37 let Praha

TOP  13.9.2019

Hledám partnerku na tantrické masáže. Jsem začátečník. Pokud by byl zájem, je možné nezůstat jen u masáží a rozšířit to o další navazující aktivity k poznání samotné tantry jako kurzy, semináře nebo knížky. Další informace ve zprávě, tak se neboj napsat ;-)

MužOstatní 49 let Praha

TOP  10.9.2019

Pořádáme Aktivní seznamovací víkendy. V říjnu se budeme toulat pěšky na Šumavě 11-13.10. Info mailem. Jsme skupina cestovateLOVE, pořádáme víkendy, kde potkáš nové přátele, parťáky na sport, možná i novou lásku. Akce jsou určeny pro osoby bez partnera všech věkových kategorií. Hlavně milovníkům cestování a aktivního trávení volného času, kteří se chtějí potkat s lidmi stejné krevní skupiny. Odpovídejte MUŽI i ŽENY, inzerát platí pro všechny !

MužOstatní 34 let Praha

TOP  28.8.2019

Hľadám pár stoviek ľudí ktorí zdolaju rekord v počte na raz suloziacich ľudí na jednom mieste verím že sa to podarí ?? poďte do toho a dokážeme to je to vlastne dosť jednoduché stačí sa zastaviť zaregistrovať a ďalšie veci už netreba hovoriť to každý pochopí ??

MužOstatní 16 let Praha

TOP  20.8.2019

Ahoj, hledám někoho na povídání a pak i seznámení, rád fotím a zajímám se o letectví, rád bych potkal nějakou podobnou. 15-25 let.Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Pardubice
Žena | 32 let
Ústí nad Labem

MužOstatní 16 let Praha

TOP  20.8.2019

Ahoj, hledám někoho na povídání a pak i seznámení, rád fotím a zajímám se o letectví, rád bych potkal nějakou podobnou.

MužOstatní Praha

TOP  19.8.2019

Ahoj jmenuje se Daniel, je my 40 let sportovní postavy a hledam slečnu která by neměla podobný zájmy jako já Fitko plavání kolo, procházky posezení z přáteli? Budu se těšit na každý skaz.

MužOstatní 43 let Praha

TOP  15.8.2019

Žena se zájmem o tantrické seance, společné poznávání těla a jeho reakcí na doteky, energie... Poznávání nepoznaného, pomalu, dlouhodobě a diskrétně, bez prolomení hranice doteků. Občasná společná návštěva sauny vítána.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Žena | 60 let
Pardubice