Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ostatní : Společné zájmy : Plzeň

MužOstatní 65 let Plzeň

TOP  17.8.2019

Ahoj, hledám milou přítelkyni na společné houbaření v Plzeňském kraji ale i třeba jiné aktivity :-) Najdeme se? Pavel

MužOstatní 35 let Plzeň

TOP  2.6.2019

Ahoj, hledáme lidi, co by s námi ve volných chvílích chtěli cestovat do 14. století a vyzkoušet si tehdejší život - táboření pod stanem, středověká kuchyně, ruční práce a řemesla, hry, soutěže, turnaje, hudba, tanec, LARP - prostě každý si najde to svoje. Někdy zakotvíme na louce, v lese, jindy na hradě. Vyšší věk nebo malé děti nejsou překážkou, hlavní je chuť se bavit.

Ahoj, zkouším i zde najít touto cestou osobu opačného pohlaví, která chce více poznat své já, pravdu a pravou podstatu našeho života a bytí zde, protože podle mě je to základ uvědomění si všeho v této naší sféře. Kým opravdu jsme. K tomu ale nutně potřebujeme bytost s opačnou energií, kterou teď nemám vedle sebe, a tím pádem jsem se trochu zasekl v tomto uvědomění. Je tady žena, která dokáže přistupovat ke všemu bezpodmínečně, otevřeně, empaticky, s nadhledem a patřičným vhledem na toto všechno?

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 60 let
Pardubice
Žena | 32 let
Ústí nad Labem