Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ostatní : Společné zájmy : Brno

Ahoj som sympatický a pohladny muž, ktory ma záľubu vo vykonávaní športu rôzneho charakteru. Trénujem ľudí a po treningu je nezbytný strečink, ktorý potrebujem i ja sám. Hľadám kamošku čo by si rada zatrénovala so mnou, a ktorá má zároveň rada masáže zad, krku, nôh. A sama niečo o tych masážach vie(neni podmienkou, keď tak ťa to naučim ). Zacvičíme a dáme si vzájomnú masáž... Diskrétnu samozrejme... Pri sympatiach je možné masáž prehlbiť o niečo viac. Heslo znie v zdravom tele zdravy duch :))

MužOstatní 45 let Brno

TOP  5.9.2019

Hledám kamarádku se společným zájmem-fotografování a výlety.

Hledám pána k výletům do přírody, návštěvám kina, divadla, k tanci. Moje zájmy- zahrádka, sbírání hub, vnoučata. Jsem rozvedená. Děti už se mnou nebydlí.

MužOstatní 55 let Brno

TOP  27.7.2019

Žiji sám celoročně na obytné chatě v okrasné zahradě plné květů a krásné zelené travičky u Rajhradu .Hledám lásku, které by se tu také nejen o víkendech líbilo .Ženu věkem asi 47 až 50 let, Není to podmínka, lásce člověk neporučí. Tebe pro krásné chvilky, ideálně po zbytek života. Ty + já = my. A dál se domluvíme co by se nám líbilo, nebo kam vyrazíme. Vždyť je tu tolik krás které se kolem nás jen mihnou.Vzít se za ruku a užít si těch krásných procházek.Nejen lesem, ale i večerním Brnem.

ŽenaOstatní 29 let Brno

TOP  9.7.2019

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s lecitelstvim, moc rada bych se vydala touto cestou a dozvěděla se o tomto nádherném poslání více.

MužOstatní 22 let Brno

TOP  26.5.2019

Ahojte, chystá se někdo jako já na Truck show do Lužnice? Rada se k někomu přidám. :) Katka

ŽenaOstatní Brno

TOP  4.4.2019

Ahoj najde se tady muž kolem 50 který je zklamaný v lásce chce zapomenout na minulost a touží zacit znovu milovat pokud ano tak já hledám totéž!!!Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Žena | 60 let
Pardubice

MužOstatní 36 let Brno

TOP  29.3.2019

Hľadám niekoho so spoločnými záujmami. Na veku a meste nezáleží. Zaujíma ma fenomén ufo, paranormálne javy, duchovný rozvoj, učenie sa novým schopnostiam, cestovanie. Zaujíma ma tiež telepatia, astrálne cestovanie, liečenie silou vedomia. Učím sa channellovať. Rád by som našiel niekoho podobného, niekoho s kým by sme si vzájomne pomáhali a podporovali sa v učení a praktizovaní zaujímavých vecí, ktoré všetci dokážeme robiť, no na ktorých rozvoji pracuje málokto z nás. Máš záujem? :)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 32 let
Ústí nad Labem
Žena | 60 let
Pardubice