Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Ostatní : Společné zájmy

Hezký den z Pardubic. Je mi 59 let a jsem vdova. Fajn sympaťák sám si mě asi najde - tak 50 - 65 let z Východních Čech bez omezujících zbytečných závazků, a problémů. Nehledám a nechci kuřáka, zběsilého hyperaktivního požírače asfaltu - tedy cyklistu, zajíce či zadaného ženatého nemravu. Marsi

Sympatická žena SŠ 59/168/60 mladšího vzhledu hledá muže, kamaráda, přítele spíše rodinného typu, na trávení volného času se společnými zájmy: cestování, procházky, občas kultura. V létě lehce zahradničení a kutilství na táborsku. Najdu ?

ŽenaOstatní 61 let Praha

TOP  2.10.2019

Krása není mozek. Zchátralá Nšoči :-) hledá barda z Prahy a okolí, lépe nad 60 let a absolventa ČVUT FEL či SŠE, ev. s praxí zvukové a obrazové techniky, k nesexuálnímu záznamu audio-video mého jednání s jednou osobou (paralelně se mnou). Neženatého, klidně nepohledného, obézního, ale zručného "elektrotechnika". Uvítám přátelský vztah, při souznění i víc. Těší se neštíhlá "vykopávka" :-), ale praktická, akční, vstřícná VŠ s chybami, která nenašla po ovdovění parťáka nejenom k nahrávání dialogů.

Hledám učitele nebo učitelku kreslení v Kutné hoře nebo okolí.

Hledám kamaráda nebo kamarádku na pěší turistiku nebo na kolo v okolí Kutné hory

ŽenaOstatní 61 let Praha

TOP  19.9.2019

Které břehy brázdí min. 55 letý, nejlépe absolvent ČVUT FEL nebo SŠE (elektro) žijící v Praze ? Sháním chlapa ke kamarádství a obyčejnému záznamu audio-video mého jednání s úřední osobou (paralelně se mnou). Těší se neštíhlá, praktická, vstřícná VŠ s chybami, která nenašla po ovdovění parťáka nejenom k nahrávání úředních osob. Stará zkušená mozkovna :-)

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Žena | 61 let
Pardubice