Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Rybaření : Společné zájmy

MužRybaření 69 let Kladno

TOP  20.2.2020

Jaro už se blíží.Hledám kamaráda(kamarádku) na společné rybaření.Samotnému se nechce.

MužRybaření 47 let Brno

TOP  16.2.2020

hledám mladou svobodnou rybářku, která by se mnou jezdila na ryby na Slovensko, do souk. kempíku, pěkná příroda a velmi dobrá voda nejen na dravce ale i sumce, kapry, amury atd. Oblast malý Dunaj. jen ty kterým nebude vadit že jsem na vozíku .

Nová sezóna ťuká na dveře, našla by se tu fajn parťačka na společné chvíle na břehu řeky ? :-)

Začínající rybářka hledá rybářku , co poradí

Ahoj, hledám kamarádku na ryby ??

Rád bych našel parťáka/čku kapraře na občasné víkendové chytání Dalešice, Pálava

Hledám ženu která která by se mnou sdílela můj koníček, jezdila na ryby a s tím spojené, řidička a rybářka vítána.Hledám slušnou a pohodovou partnerku, nejlépe inteligentní, která má ráda víkendové výlety obytným autem do přírody, k vodě a není ji cizí rybaření, jakož i dovolená u moře. Partnerku, někdy přiměřeně aktivní, někdy naopak na sluníčku relaxující a tvrdící, že nejlepší sport je kafé a dort. Nejlépe z Mělnicka nebo okolí. Jsem VŠ, 58 let, 176 cm vysoký, pohodový muž.

MužRybaření 33 let Liberec

TOP  22.10.2019

Ahoj, rád si občas zajdu zarybařit, ale občas mi chybí nějaký kolega, se kterým bych si mohl popovídat, popřípadě přiučit se něčemu novému. Pokud tu někdo takový je, můžeme něco podniknout.

Hledám kamaráda, který také chytá ryby. Samotnou mi to u vody už nebaví. Najde se ?