Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Zahrada a kutilství : Společné zájmy

Hledám kamaráda, který taky má za koníčka zahradu a přírodu. Pokud tady nějaký je a ozve se budu rád. Jsem kousiček od Jihlavy u dálnice na 119 km.

Rád bych poznal ženu/dívku, která má kladný vztah k přírodě, ochraně životního prostředí, zemědělství a která ráda sází stromy. :-)

Ahoj, tento týden musím do zahradnictví nakoupit hromadu květin a udělat výzdobu. Najdu zde dobrou duši s jiskrou na pomoc při výběru? :-)

Najdu tu holku nebo paní co ráda zahradničí a chtěla by mi pomoct s opatrováním zahrady rodinného domku v Ustí n.L.? Dá se tu samozřejmě i přespat.

Hledám VÍLU, jež ráda NAHÁ zahradničí, přitom hrábě neplete si s barovou tyčí ? V kuchyni, na louce u vody i v lese, ráda nahé tělo své na odiv přírodě nese ? Sami spolu ba i s přáteli u deskovek žádný shon, pak zas pinčes, petang nebo badminton.. přitom zná a šeptá něžná slova, při kterých stres i úzkost hluboko se schová.. Citlivá a vnímavá jsi na dotek, neb víš, jaký je to duše lék.. Vím, je Vás asi jako šafránu, co nahé v rose brouzdáte se po ránu, s šálkem kávy s jednou z Vás... Dokončíš ?

abychom se podporovali, hledám člověka/lidi /kutila pro: chatřsko-zahrádkářsko-lesní mini osadu -Eldorádo(Matuška) =styl druhé půlky života: klid + nízkonákladově + kolo + volný čas pro sebe + kultura +atd ;-) Luxus techniky i stres a peníze máme ve městě, ale zde v přírodě je Luxusem: zpěv ptactva, hvězdy, výpěstky, kytara, venkovní kuchyň, seberealizace se dřevem, pomáhat si, .. PS: důležité je jen to co máme stále u sebe, ale nač se nedá sáhnout ani to uvidět ;-) Těšme se na báječný a dlouhý životDoporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Klatovy

Jsem vdovec a pro trávení společných dlouhých chvil hledám štíhlou ženu či přítelkyni přibližného věku. Mezi mé záliby patří chalupaření či posezení u sklenky dobrého vína. Pouze Děčín či nejbližší okolí. Tel:

Hledám pro svoji kamarádku osamělého muže nad 50 let, kamaráda, který by ji vzal na procházku a případně ji pomohl s drobnou opravou domečku. Je milá, hodná, ale osamělá. Ač toho zvládne mnoho, tak si občas neví rady a já jsem příliš daleko. Děkuji za odpověď.

Zdravím všechny milovníky přírody, zvláště zahrádkářů, jsem vášnivá pěstitelka a marně sháním kousek pozemku, kde bych se mohla vyžít. Najde se nějaká dobrá duše, která třeba chce výpomoci a už nestačí obhospodařovat svůj pozemek ? Nabízím své zdravé ruce a spoustu času.

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Klatovy