Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Zahrada a kutilství : Společné zájmy

Praha, SČ - upřímně rád bych našel ženu, která by uvítala moji nezištnou pomoc na zahrádce či chalupě a dala mi možnost pracovat "jen tak bez", v duchu mého založení.. pro vzájemnou radost a potěšení..

Hledam velmi sikovnou pomoc na zahradku v Praze 8 (hranice zahonu, oprava chatky, kadibudky, porazeni stromu, vodovodni kohoutek tece apod.). Na oplatku nabizim organizaci nebo uvareni cehokoli, rozpocet projektu, vyrizeni urednich veci, nebo se domluvime financne apod.

Ahoj, hledám dívku či ženu, která má nápady a talent. Mám před dokončením vícefunkční stroj pro zpracování dřeva a uvítám nápady a tipy na ptačí budky, dekorace, bytové doplňky apod. Mohou být i technicky náročnější, potřebuji výzvy k stanovení postupu výroby a realizaci. Odměna za realizované obchody je samozřejmostí. Já, 49 let, bydlím kousek od Brna, vlastní vybavení a zázemí. Záměrem je produktová malosériová výrobní řada, nabídka eshopům a lidem okolo. Slušné jednání, respekt.

Stř.Č, Praha a okolí.. zahrada je mým velkým koníčkem a relaxem zároveň.. rád bych tu našel ženu, která by ocenila nezištnou výpomoc od šikovného pomocníka se zahradními pracemi, dřevem, údržbou vybavení, chatou, úklidem ap.. nejhezčí odměnou, kromě Vaší spokojenosti, by mi bylo, pokud bych směl takto pomahat v duchu mého naturistického a CFNM založení, jen tak "bez".. miluji volnost, svobodu, pohodu.. jen tak, pro radost a potěšení.. najdu ?

Čekám na podobně zaměřený protějšek :-)

Hledám kamarádku se zájmem o zahrádku,můžeme se podělit o zkušenosti, rady, údržba, renovace okrasné zahrádky případně údržba chaty v rámci kutilství. Šikovné ruce

Ahoj,najde se zde osamělí protějšek?příroda,táborák,grilování a veškéré podobné akce, posezení u drinku,pivka a všeho co je super k pobavení,výlety autem,na motorce a podobně,procházky z pejskem,zahrádka v létě-.-.- :-)

Hledáme dvojici se zájmem o zahradu a přírodu.

Rád bych se zdokonalil v řemeslech+vypomohu na zahradě,poli(mám spoustu literatury o řemeslných postupech ,návodech a zahradnické ,chovatelské literatury)-něco bych opravoval ,zdokonaloval ,budoval ,pěstoval....Vystudoval jsem SOU+SPŠ elektro-mám složenou vyhl 50 par 6 .Mám čas 5 dní v týdnu

Hledám k životu v našem budoucím obydlí MUŽE svého života = SPOLEČNÉ ŽIVOTNÍ ŠTĚSTÍ A ZABEZPEČENÍ: 50 až 100 let, nekuřák, se srdcem i mozkem. Láska znamená společně bydlet, jeden o druhého pečovat, si se vším pomáhat. Jeden umí to a druhý tohle ... Luxus: čistý vzduch s Láskou. Na druhý břeh si nic nevezmeme. Dávám do Vztahu vše, takže také potřebuji odhodlaného Muže s vlastním uvažováním a cítěním, nikoliv dědulu s prioritou vše pro děti, vnoučata a pejska..