Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Zahrada a kutilství : Společné zájmy : Brno

Ahoj, tento týden musím do zahradnictví nakoupit hromadu květin a udělat výzdobu. Najdu zde dobrou duši s jiskrou na pomoc při výběru? :-)

Já 52 hledám kamarádku z Brna, jezdíme s mým rybářem každý víkend na zahradu Pálava, potřebuji poradit a pomoct. Pokaždé jezdíme na elektrokola.Nemusí to být každý v., jinak přes týden chodím do práce.Jsem schopná večer(odpoledne) jít 1 pivo a pokec x týden atd.. Bydlím u Lužánek, jsem řidička-nákupy.Zajímám se o vše, zdravověda, příroda, vývoj ekonomiky, radši poslouchám.Věk ani škola není podstatné kamarádím se i s důchodci, . Lyžuju. Život je free a pomalý, ale musíme se do toho nutit.

Hledám pro svoji kamarádku osamělého muže nad 50 let, kamaráda, který by ji vzal na procházku a případně ji pomohl s drobnou opravou domečku. Je milá, hodná, ale osamělá. Ač toho zvládne mnoho, tak si občas neví rady a já jsem příliš daleko. Děkuji za odpověď.

Žiji sám v chatičce a okrasné zahradě plné květů a krásné zelené travičky u Rajhradu. Hledám lásku, které by se tu také o víkendu líbilo a která by ráda zašla v Brně na cappuccino u kterého si můžeme pokecat. Moc mi scházíš, bylo by krásné Tě ještě někde najít. Zase by vyšlo sluníčko a život by byl fajn. Hledám ženu věkem 47 let. Není to podmínka, lásce člověk neporučí prostě Tebe, se kterou bych mohl trávit společně nejen ty krásné chvilky, ideálně po zbytek svého života.TY + JÁ = MY

Ahoj hledáme přátele se zájmy zahrada chata dále dle domluvy žádné sexuální návrhy.Jsme pár s 18letou slečnou

Doporučujeme

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Klatovy