Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Doporučujeme:
Jak se sem dostanu

Zahrada a kutilství : Společné zájmy : Brno

Máš přání být o víkendu obklopena krásnou zahradou a vnímat tu přírodní krásu, zpěv ptáčků, popíjet kávu nebo vínečko s milovaným mužem, pro kterého bys byla jednou z květin o kterou by se staral aby mu brzy neuvadla. Je to krásný sen, stačí se rozhodnout pro kompromis a můžeš se stát tou pravou květinou ozdobou a životním štěstím které oba hledáme. Jsem pohodář. Taurus po padesátce 185/99,prošedivělý s pleší toužící po ženě od 40 do 50 let, kterou bych rád miloval.
Úsměv, dotek ruky, pohlazení nebo polibek do vlasů nic nestojí a přece mají tak velkou cenu. A stejně tu nemohu najít ženu věkem 47 let, která by stála o Tauruse po padesátce 185/99, prošedivělého s pleší. Není lehké potkat někoho, kdo řekne to, na co druhý jenom myslí. Přitom je to tak zvláštní a kouzelné, co vše si můžeme říci i při společném mlčení. Copak tu není žena taková, co dokáže z uhlíku udělat požár. To tu potkávám jen ty co dokáží malý ohníček uhasit.
Partnerství pro mě znamená, že klidně můžeme a umíme být každý sám, a přesto chceme být spolu. Jít společným směrem a přesto neztratit svoji osobnost. Respektovat se a radovat se ze společného poznávání nových věcí. Žít naplno a přitom vědět, že je tu Tvá druhá polovička se kterou můžeš kdykoliv počítat.
Ahoj hledám člověka který rozumí trochu zednické práci a dokázal by i poradit

TOPovaní a certifikovaní uživatelé

Jak se sem dostanu?
Muž | 53 let
Klatovy