Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí

Chovatelství a zvířata : Společné zájmy

Hledám přítelkyni kolem 40 let která by ráda žila na statku. Je to polosamota kde se chovají hospodářská zvířata. Je tady hezky, klid, pohoda.

Rád bych poznal osůbku, která má vztah k přírodě nejen pasivní formou, ale zajímá se třeba aktivně o zahradničení, chovatelství, miluje hory i free koupání v čistých vodách, voní ji pryskyřice stromů i seno víc, než všechny voňavky světa a nebojí se ani včel, neboť už od dětství je chovám. Jsou to moje věrné holky, které mě provází životem a dokážou mi dávat radost, něčím občas pozlobit, jindy překvapit.

Ahoj, najde se tady nějaká chovatelka která by se ráda seznámila ? Mě je 31 let a chovám hady + mám taky 2 štíry :-). Více informací případné zájemkyni poskytnu do zprávy.

Občasné společné venčení pesanů? :-) Tábor, Planá, Sezimovo Ústí

někdo se zájmem o společné vyjížďky na koni?

Hledám kámoše který má rád přírodu zvířátka a cítí se být sám.

Ahoj, ráda bych si splnila dávný sen a proto zakládám menší ekofarmu. Pokud by se našel někdo se vztahem ke zvířatům, zájmem o chovatelství, pěstitelství a odhodláním se zapojit, uvítám kohokoliv jako parťáka/parťačku, v případě sympatií i partnera pro hezký vztah. Zkušenosti i vědomosti uvítám, ale nejsou důležité, podmínkou je opravdový zájem a zapálení pro věc. Vlastní traktor či jiná využitelná technika jsou příjemným bonusem:))

Nějaký koňák na nezávazné intimní přátelství? Já vdaná , štíhlá..čerstvá ,,40,,se smyslem pro humor a dobrodružství. Ozvi se.

Rád bych si psal o chování domácích zvířat