Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - Domažlice

Já Václav 54 let 168 cm s postavou tak akorát nekouřím ani nepiji hledám ženu stejného typu, která má ráda děti, přírodu, zvířata, občas jezdí na kole, ráda se směje, je do pohody i nepohody, poslouchá rock i country a není namyšlená.

Rozvádím se a hledám zpřízněnou duši. Zatím nejlépe kamarádku s benefity časem přítelkyni. Romantická vášnivá setkání zaručena.

Najde se ještě dneska nějaká pohodová holka. ..asi už ne jak koukám...

Protože je mi už více než 70 let hledám ženu, která pije, kouří, ráda cestuje a užívá si života

Hledám ženu na vážný vztah mám 6 letou dceru

Najdu slečnu či ženu společných zájmů?? Ve zkratce o mně: Miluju saunu a hudbu, především tu taneční. Poslední dobou jsem nadšenec horské pěší středně náročné turistiky (15-25 km, tisícovky, skály, vyhlídky ). Občas projedu horské kolo. NESTOJÍM O DOPISOVÁNÍ SI, upřednostňuji osobní setkávání se. Prosím POUZE s fotkou v profilu, Plzeňský kraj a ty které nehledají bezpodmínečně jen intimní vážný vztah a budou rády i jen za kamarádku (přeci jen přitažlivosti se nedá poroučet).Nabízím pohodové relaxační masáže pro dámy. Stačí se domluvit a přijet, případně mohu dorazit do vašeho soukromí. M

Ahoj, ráda poznám pohodového, sympatického muže, jsem rozvedená a tak už to asi zůstane, být sama mi nevadí, ale trávit s někým volný čas by bylo fajn, najdu zde muže, který má volno přes týden a o víkendu většinou pracuje jako já? Chtěla bych jít na výlet do přírody a přitom tě držet za ruku, sedět v kuchyni a dívat se jak vaříš, být o tebe opřená a sledovat nějaký film, jít s tebou na fotbal, na hokej nebo k vodě, chtěla bych zase žít a užívat si takové maličkosti. Chci snad nemožné?:-)

Hledám kamaráda později vážný vztah kolem 20 do 34 let. Někoho na výlety, cestování, zábavy, koncerty, atd. Např. na Olympic 25.7. v Holýšově, nebo do lázní Karlovy Vary v srpnu. Atd.