Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Seznamka.cz

Server Seznamka.cz je inzertní seznamovací služba, která byla na českém webu poprvé zveřejněna již v roce 1998, tedy v jeho úplných začátcích. Dnes působíme již více než 20 let a za tu dobu si na našich stránkách našly nové partnery sta tisíce lidí. Úspěšné příběhy našich uživatelů, kteří se s námi o výsledky svého seznamování podělili, svědčí o tom, že na Seznamka.cz dnes se seznamují i děti rodičů, které vzešly z partnerství vzešlých na počátku služby.

Široká paleta možností Seznamka.cz.

Naše služby nenabízí jen možnosti navázání vážného partnerského vztahu, ale také nalezení partnera k různým zájmovým a sportovním činnostem, ke společné dovolené či pouhému navázání přátelství. Inzeruje u nás tisíce lidí denně, počet odpovědí na inzeráty se průměrně počítá na deseti tisíce denně. Všechny inzeráty monitorujeme tak, aby obsah byl co nejkvalitnější a aktuální. Funkce Seznamka.cz jsou téměř všechny zcela zdarma, krom několika prémiových funkcí.

Využitím našich služeb získávají zákazníci unikátní možnost seznámit se s protějšky či partnery, které by za normálních okolností obtížně potkávali na ulici, či v baru, tedy na místech pro seznamování obvyklých v reálném životě. Díky široké nabídce inzerujícících lidí je také vysoká úspěšnost možného seznámení.

Je úplně jednoduché si vložit vlastní inzerát a započít dobrodružství hledání nového kamaráda či partnera.

Provozovatel serveru Seznamka.cz

TANGER infosystems,s.r.o.
Keltičkova 62, 710 00 Ostrava
IČO: 60705078
DIČ: CZ60705078
veden u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 5616, bankovní spojení: ČSOB a.s., pobočka Ostrava, č.ú: 373782623/0300

Máte-li zájem nás kontaktovat, můžete tak učinit pomocí formuláře ZDE nebo na emailu podpora@seznamka.cz nebo na čísle +420... (pouze v pracovní dny 8:00-16:00).