Tyto stránky používají pro lepší výkon, cílený obsah a pro účely analýzy cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Další informace | Beru na vědomí
Jak se sem dostanu

Nejnovější inzeráty - Most

ŽenaVážně 46 let Most

TOP  11.7.2020

Blondýnka 43 / 171 / 68 upřímná, romantická by ráda poznala muže a lásku se kterým se zase budu smát. Chci asi moc. Vážný vztah Most.

ŽenaVážně 33 let Most

TOP  11.7.2020

Ahojky, hledám toho pravého :) někoho kdo to myslí vážně a taky mu chybí láska :)

MužVážně 44 let Most

TOP  10.7.2020

Ahoj, hledám opravdovou lásku. Máš-li to podobně urcitě se ozvi. Lukáš.

MužVážně 44 let Most

TOP  9.7.2020

Ahoj, hledám ženu, klidně i s dětmi, abychom vytvořili pevné pouto a udělali si život krásným. Po životních ztrátách bych chtěl začít znovu. Když jsou na to dva může být život nádherný. Budu rád, když se mi ozveš. Lukáš.

Hledám pár nebo holčinu na společné hrátky se mnou a mojí ženou

MužVážně 41 let Most

TOP  6.7.2020

Hledám pohodovou, hodnou a sympatickou holku či ženu, která ocení lásku a bude si jí vážit.Jsem veselý, hodný a věrný.Chybí mi někdo, kdo by mě miloval takového, jaký jsem-citlivější osoba, s občasnými projevy psychických výkyvů v náladách (jsem v ambulantní péči lékaře).Proto touto cestou hledám ženu, která má podobné potíže a je schopna posoudit jejich dopad na život.Vzájemnou oporu uvítám i oplatím v těchto nepříjemných chvilkách.Žiju v obci u Mostu, nemám auto, bylo by lepší, kdybys byla mobilní.Míra

MužVážně 46 let Most

TOP  5.7.2020

Ahoj, rád bych se seznámil se ženou, na hezké dny, které by jsme prožívali spolu.Hledám někoho z Mostu na venčení psa. Jezdím na kraj města (u kostela, u tenisových kurtů), kde se dá venčit pes na volno. Rád bych nějakého psího kamaráda pro mojeho. Je velmi hodný a nekonfliktní. Foto mám v profilu. Jedna se pouze o venčení, ale v případě sympatií se nebráním vztahu, ale pouze u opačného pohlaví ;-)

MužVážně 25 let Most

TOP  3.7.2020

Všade vládne nezáujem každý má na očiach svoje klapky všetko je drahé pritom svet taký lacný. Aj keď je sloboda slova je každý v pasci zhasni a zaspi nemáš čas ani na sny.